MENÜ

Ndombele ve Djiku 7 yıl önce Süper Lig'in kapısından döndü! Canlı yayında açıkladı...

Teknik Direktör Özhan Pulat, Bursaspor'da scout şefi olarak görev yaptığı dönemde Galatasaraylı ve Fenerbahçeli isme resmi transfer teklifi yaptıklarını açıkladı. İşte o dikkat çeken teklifin detayları ve belgesi...

Ndombele ve Djiku 7 yıl önce Süper Lig'in kapısından döndü! Canlı yayında açıkladı...

Ülkemizde Bursaspor ve Gaziantep FK'da scout şefi olarak görev alan, sonrasında Ömer Erdoğan ile Hatayspor ve Adanaspor'da görev alan Özhan Pulat sezon öncesinde Adanaspor'da teknik direktörlük kariyerine adım attı.

Haberin Devamı

ÖZHAN PULAT İLK KEZ FANATİK'E AÇIKLAMIŞTI!

Gaziantep FK ve Bursaspor'da çalıştığı döneme ayrı bir parantez açan Pulat, Fenerbahçe'de forma giyen Djiku ve Galatasaraylı Tanguy Ndombele'ye resmi teklif yaptıklarını itiraf etti.

"Ndombele ve Djiku'ya teklif yaptık"

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Özhan Pulat, "Bursaspor döneminde Tanguy Ndombele diye bir oyuncu bulduk. Fransa Lig 2‘de Amiens takımında oynuyordu. Oyuncunun soyunma odasına kadar girdik. Oyuncu da kulübümüze gelmeye çok sıcak baktı. 2.5 milyon Euro‘ya Bursaspor‘a transferini bitirebiliyorduk. Menajeriyle her konuda anlaşma sağlamıştık ama dönemin teknik direktörü sıcak bakmadı. Sonrasında Ndombele Lyon ve Tottenham'da çok iyi işlere imza attı. Ndombele kaliteli bir oyuncu; Galatasaray'a faydalı olamamasının sebebi mental ve maddi olarak doyuma ulaşması. Şu anda Fenerbahçe'de oynayan Alexander Djiku'ya 2017'de resmi teklif yaptık ve o dönemde çeşitli nedenlerden dolayı transfer olmadı" dedi ve ekledi:

Haberin Devamı

"Osimhen elden kaçtı"

"Bursaspor'dan sonra Gaziantep FK'da göreve başladım. Gaziantep'te çalıştığım dönemde Victor Osimhen'i listemize aldık, Charleroi'den önce alacaktık çeşitli nedenlerden dolayı transfer olmadı. Sonrasında zaten oyuncu Lille ve Napoli yaptı. Kaçan balık büyük oldu"

Ndombele ve Djiku 7 yıl önce Süper Ligin kapısından döndü Canlı yayında açıkladı...

YORUM YAZ