Kasımpaşa'dan Selçuk İnan'a teklif

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa teknik direktörlük görevi için Selçuk İnan'a teklif yaptı. İstanbul ekibinde son olarak teknik direktör Şenol Can'la yollar ayrılmıştı.

Kasımpaşa'dan Selçuk İnan'a teklif

Spor Toto Süper Lig'de 2022-23 sezonuna Sami Uğurlu ile giriş yapan Kasımpaşa daha sonra göreve eski teknik direktörü Şenol Can'ı getirmişti. İstanbul ekibi Dünya Kupası arası öncesinde Şenol Can'la da yolları ayırdı.

Haberin Devamı

SELÇUK İNAN GÜNDEMDE

Kasımpaşa Sportif Direktörü Serkan Reçber teknik direktörlük görevi için Selçuk İnan'a teklif yaptı. Futbolu bıraktıktan sonra Selçuk İnan Fatih Terim'in ekibinde Sarı-Kırmızılı takımda görev yapmıştı. Genç teknik adamın teklifi kabul etmeye sıcak baktığı belirtiliyor.

Kasımpaşadan Selçuk İnana teklif

DAHA ÖNCE DE TEKLİF YAPILMIŞTI!

Kasımpaşa kulübü Selçuk İnan'a daha önce de teknik direktörlük teklifi yapmıştı. O dönem Fatih Terim'in ekibinde bulunan Selçuk İnan teklife sıcak yaklaşmamıştı.

Haberin Devamı

PRO-LİSANS ALMIŞTI!

Daha önce verdiği bir röportajda Teknik direktörlük için ekibini oluşturduğunu aktaran Selçuk İnan, "Eski takım arkadaşlarımdan bir ekip oluşturmadım. Daha tecrübeli, bir araya gelmesi kolay olmayan bir ekip oldu. Güzel bir ekip olduk. Pro lisansı bekliyoruz. Ekipte isim vermeyeyim ancak yabancı bir hoca da var" açıklamasında bulunmuştu.

İlgili Haberler

YORUM YAZ