Hamza Hamzaoğlu'ndan transfer açıklaması!

Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, takımın gerçekleştirdiği antrenamanda açıklamalarda bulundu.

Hamza Hamzaoğlu'ndan transfer açıklaması!Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'ın Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını gerçekleştirdiği antrenamanda açıklamalarda bulundu.

Hamzaoğlu, "Sakatlarımız Perşembe günü aramızda olacak. Rizespor maçı kazanmamız gereken bir maçtı. Her şeye rağmen verilen bir mücadele vardı. Antalyaspor karşısında kazanıp, Atletico Madrid maçına moralli gitmek istiyoruz. Transfer çalışmaları yapıyoruz ama fazla gündeme getirilmesi doğru değil. Ocak ayında gerekirse takviyelerimiz olacak. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Carole ve Hamit iki hafta sonra takımımızla birlikte çalışmaya başlayacaktır.Kevin'in maç temposuna ihtiyacı var. Performansı bizi sevindirdi, o da güç katacak bize. Podolski bir an önce aramıza katılacak. Onun orada o olayları yaşamasına üzüldük" dedi.

"Umut Bulut'un yüzde 100'le oynadığını kim biliyor?"

Hamza Hamzaoğlu, transfer konusunda yönetimle ayrılığa düştükleri söylentileri üzerine "Biz işimize bakacağız, herkes kendi işiyle ilgilenirse bu durumlar da bir an önce atlatılabilir. Yönetimle transfer konuşmadık, nereden çıktı bu fikir ayrılığı? Koordineli çalışıyoruz. Umut'un sözleşmesi otomatik uzamasaydı da ben sözleşmesini uzatacaktım. Umut gibi kim mücadele ediyor bu takımda. Sosyal medyada her şey kasıtlı. Hiç kulak asmıyorum sosyal medyaya. Kasıtlı, yıpratmaya yönelik düşünceleri kayda almıyorum. Tepki gösterebilirler, göstersinler. Her antrenmanda Umut'un %100 oynadığını kim biliyor? Bizim Umut gibi oyunculara ihtiyacımız var. Bir isim alıyorsunuz onu yıpratmaya çalışıyorsunuz. Umut'u hiç düşünmüyor musunuz? Ben oyuncularımdan memnunum. Umut gibi bu takımda kim mücadele ediyor ki?" dedi.
Mourinho Sneijder'i çağırdı!


"Donk için hiçbir temasımız olmadı"


Takım için savaşan oyunculara ihtiyaçları olduğunu söyleyen Hamzaoğlu, "Donk için bizim hiçbir temasımız olmadı. Düşündüğümüz oyuncular arasında var ama ben bunu yönetime söylemedim. Bilal'i aldık Jem'i aldık. Sosyal medyanın gazabına uğradık. Yok Akhisar'a mı çevirecek diye...Biz işimize bakıyoruz. Bizim 3 kupamız 4 yıldızımızı görmediniz. Buradaki çocukların emeklerini hiçe saydınız. Atletico Madrid ile deplasmanda oynayacağız ancak bizim için imkansız diye bir şey yok. Inter'den Semih Kaya için bir teklif gelmedi. Hakan ve Chedjou iyi uyum sağladılar. Onları bozmayacağız. Yoksa orası için birçok oyuncumuz var. Milli maç arası genç oyuncular için çok iyi oldu. 8-9 tane genç oyuncuyu antrenmanlarımıza dahil ettik" dedi.

Haberin Devamı
YORUM YAZ