MENÜ

Galatasaray'ın yeni forma tedarikçisi Puma oldu! Anlaşma şartları açıklandı...

Galatasaray, yaptığı açıklama ile 2024-25 sezonuyla birlikte yeni forma tedarikçisinin Puma olacağını duyurdu. Yapılan anlaşmanın şartları Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirildi.

Galatasaray'ın yeni forma tedarikçisi Puma oldu! Anlaşma şartları açıklandı...

Galatasaray'da yeni forma tedarikçisi resmen açıklandı. Galatasaray, Puma ile 5 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandığını duyurdu.

Haberin Devamı

Yapılan resmi açıklamada 2024-25 sezonundan itibaren geçerli olacak anlaşmanın 2028-29 sezonu sonuna kadar süreceği ve 5 yıllık anlaşma kapsamında Puma tarafından Galatasaray'a 25 milyon Euro ödeme yapılacağı belirtildi. 

Sarı-Kırmızılılar'dan Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Şirketimiz ile Puma Spor Giyim Sanayi AŞ (Puma) arasında, 2024/2025 Futbol Sezonunun başlayacağı tarih olan 01.07.2024 Tarihinden itibaren başlayacak ve 2028/2029 Futbol sezonunun sona erme tarihi olan 30.06.2029 tarihinde sona erecek ve 5 (beş) futbol sezonu için geçerli olacak bir Sponsorluk ve Lisans Sözleşmesi akdedilmiştir.

Puma, işbu Sponsorluk ve Lisans Sözleşmesi kapsamında Şirketimize toplamda net 25.000.000 EURO tutarında bir sabit ödeme, sportif başarıya dayalı oluşturulmuş olan prim ve ödül sistemine uygun olarak prim ödemesi ve bunların dışında ayrıca Puma tarafından satışı yapılacak olan Şirketimiz Lisanslı ürünleri üzerinden hesaplanacak tutarda telif ödemesi yapacaktır."

Haberin Devamı

 

Galatasarayın yeni forma tedarikçisi Puma oldu Anlaşma şartları açıklandı...

YORUM YAZ