MENÜ

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye ağır gönderme! 'Urfa'da korkup kaçtılar'

Galatasaray Divan Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda Divan Kurulu Üyesi Reşit Ömer Kükner'in Fenerbahçe hakkında sözleri gündem oldu. Özellikle Süper Kupa göndermesi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye ağır gönderme! 'Urfa'da korkup kaçtılar'

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Reşit Ömer Kükner, nisan ayı divan kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Kükner, Süper Kupa'nın 19 Mayıs'ta kaldırılması gerektiğini söyledi. Reşit Ömer Kükner ayrıca, Erden Timur'a göndermede bulunan ve, "Gece yatarken bizi düşün" diyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a cevap verdi.

Haberin Devamı

'URFA'DA KORKUP KAÇTILAR'

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Reşit Ömer Kükner şu ifadeleri kullandı:

“3-0'lık galibiyet, resmen tescil edildi. Süper Kupa resmen Galatasaray'ın. Eğer mümkün olursa, teknik olarak bilmiyorum, bu kupayı 19 Mayıs'ta Ali Sami Yen'de alalım, çifte kupayı kaldıralım. Bir taşla iki kuş vuralım. Federasyon ne der bilmiyorum ama 19 Mayıs'ta burada çifte kupayı görmek istiyorum. Kupa taraftarın önünde verilmeli. Urfa'da korkup kaçanların, sahadan çekilmeyi günler önce planlayanların dersini 50 bin taraftar önünde bir kez daha verelim.”

Galatasaraydan Fenerbahçeye ağır gönderme Urfada korkup kaçtılar

'GALATASARAY YÖNETİCİLERİ RAHAT RAHAT UYURLAR'

"Galatasaray Yöneticileri, Galatasaray çalışanları vicdanları rahat olarak, görevlerini yapmış olarak uyurlar. Kimseden uyku konusunda ders alacak hali yoktur Galatasaray yöneticilerinin."

Haberin Devamı

Galatasaraydan Fenerbahçeye ağır gönderme Urfada korkup kaçtılar

YORUM YAZ