Galatasaray'da tüm gözler Fenerbahçe derbisinde! Görkemli bir kutlama hazırlanıyor...

Okan Buruk yönetimindeki Galatasaray, Süper Lig'in 37. haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe'yi konuk edecek. Sarı-Kırmızılı futbolseverler, derbide müthiş bir kareografiye hazırlanırken, biletler ise dün satışa çıkarıldı. Kulüp, karaborsanın önüne geçmek için bilet devrini yasakladı. Futbolcuların biriken primleri ise yatırıldı.

Galatasaray'da tüm gözler Fenerbahçe derbisinde! Görkemli bir kutlama hazırlanıyor...

Şampiyonluk için geri sayıma devam eden Galatasaray’da taraftarlar, kareografi hazırlığına tüm hızıyla devam ediyor. Gelen haberlere göre tarihe geçecek bir şölen hazırlamayı planlayan Sarı-Kırmızılılar, bunun için gece-gündüz demeden çalışıyor.

Haberin Devamı

Ayrıca şampiyonluk kutlamaları için her türlü hazırlık yapılırken, tatsız durumların da önüne geçilmeye çalışılıyor. Dün gündüz saatlerinde derbinin biletleri satışa çıkarıldı. Bin 300 TL ve 30 bin TL arasında değişkenlik gösteren biletler kısa sürede tükendi. Ayrıca karaborsanın önüne geçilmesi için de Galatasaray Yönetimi jet hızıyla adım attı.

Galatasarayda tüm gözler Fenerbahçe derbisinde Görkemli bir kutlama hazırlanıyor...

ALACAKLARI KALMADI

Buna göre maça gidecek bileti olan taraftarların, biletlerini devretmesi yasaklandı. Öte yandan futbolculara da doping verildi. Gelen haberlere göre biriken prim ödemeleri gerçekleştirildi. Yani hiçbir Galatasaraylı futbolcunun, geçmişe yönelik prim alacağı kalmadı.

FLORYA’DA REHAVET YOK

Aslan’ın hocası Okan Buruk, oyuncularından derbi mücadelesini normal bir maç gibi görmelerini istedi. Başarılı hoca, bu anlamda oyuncularının rehavete kapılmasını ve baskı altına girmesini istemiyor. Buruk, takımının geçen yıl Fenerbahçe karşısında aldığı çarpıcı galibiyeti hatırlatarak, yine benzer bir futbolla şampiyonluğunu ilan etmek istiyor.

Haberin Devamı

Galatasarayda tüm gözler Fenerbahçe derbisinde Görkemli bir kutlama hazırlanıyor...

YORUM YAZ