Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu'ndan Mert Hakan Yandaş'a sert cevap! 'Hak ettikleri şekilde cevap verir'

Fenerbahçe, Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray'ı 1-0 mağlup etti. Sarı-kırmızılı ekibin yıldız futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın genç futbolcusu Kerem Aktürkoğlu, 1-0 mağlup oldukları Fenerbahçe maçında çıkan gerginlikler hakkında açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, yaptığı paylaşımda Fenerbahçeli futbolcu Mert Hakan Yandaş'a dikkat çeken bir cevap verdi.

Haberin Devamı
Mert Hakan Yandaş'dan Galatasaray'a olay gönderme!

İşte Kerem Aktürkoğlu'nun o paylaşımı;

''Galatasaray taraftarına hak ettiği şampiyonluğu bir hafta öncesinden yaşatamadığımız için üzgünüz. Evimizde, taraftarımızla birlikte, tıpkı geçen sezonki gibi bir final yapmak istiyorduk; ama olmadı. Maalesef bu iniş ve çıkışlar, mutluluklar ve hayal kırıklıkları, hayatın kendisi. Ancak Galatasaray, tarihi boyunca her zaman her zorluktan geri dönmeyi başarmıştır. Biz de tüm sezon emek verdiğimiz, hakkımız olan şampiyon- luğu kazanabilmek adına, sezonun son haftasın- da her şeyimizi vereceğiz. Şunun bilinmesini isterim ki; Galatasaray Kaptanı, varlığını saha dışı olaylara borçlu olanlara gerekli ölçüde, hak ettikleri şekilde cevap verir; ancak onların seviyesine inmez. Yapmamız gerekenin ne olduğunu biliyoruz. Tam konsantrasyonla, İstanbul'a 24. kez şampiyon dönmek için sonuna kadar mücadele edeceğiz.''

Haberin Devamı

DERBİ ÖNCESİ TARTIŞMIŞLARDI

Galatasaray'ın Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup olduğu dev derbiden önce tansiyon çok yükselmişti. Zemin kontrolü için sahaya çıkan Mert Hakan Yandaş'ın Galatasaray taraftarlarına formasında bulunan armayı göstermesi Kerem Aktürkoğlu'nun tepkisini çekmişti.

Kerem Aktürkoğlu, Abdülkerim Bardakcı ve Mert Hakan Yandaş arasındaki tartışma uzun süre devam etmiş, olaylara diğer futbolcular da dahil olmuştu.

Galatasarayda Kerem Aktürkoğlundan Mert Hakan Yandaşa sert cevap Hak ettikleri şekilde cevap verir

YORUM YAZ