Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu giderse Yunus Akgün kalacak!

Galatasaray'da kiralıktan dönen oyuncuların durumları belli oluyor. Sarı-Kırmızılılar'da takıma geri dönen isimlerden Yunus Akgün'ün durumu, yakın arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'nun transfer ihtimaline göre şekillenecek.

Galatasaray'da Kerem Aktürkoğlu giderse Yunus Akgün kalacak!

Galatasaray'da yeni sezon kadrosu adına çalışmalar sürüyor. Sarı-Kırmızılılar'da kiralıktan dönen isimlerin durumu da merak konusu.

Haberin Devamı

ZANIOLO'YA VILLARREAL TALİP

Geçen sezonu kiralık olarak Aston Villa’da geçiren Zaniolo’nun opsiyon maddesi kullanılmamıştı. İtalyan yıldızla ilgili İspanya’dan transfer iddiası geldi. Villarreal’in Zaniolo’yu kadrosuna katmak istediği ve ancak kiralık olarak bu transferi yapabileceği vurgulandı. Haberde, Galatasaray’ın daha önce Roma’ya Zaniolo için 15 milyon Euro ödediği ve Villarreal’in bu rakamları ödeyecek ekonomik güçte olmadığı belirtildi. Ayrıca Zaniolo ile bazı İtalyan kulüplerinin de ilgilendiği yazıldı.

KEREM GİDERSE YUNUS KALACAK

Kerem Aktürkoğlu ile Real Sociedad ve Ajax çok ciddi şekilde ilgileniyor. Konuşulan rakamlar 12-15 milyon Euro aralığında. Galatasaray’ın beklentisi ise bonuslarla 20 milyon Euro. Kerem’in olası transferi halinde yerli rotasyonunda sıkıntı yaşamamak adına Yunus Akgün’ün kesinlikle takımda tutulmasına karar verildi. Geçen sezonu Leicester City’de geçiren 23 yaşındaki yıldızın o dönem ayrılmasını, teknik direktör Okan Buruk istememişti.

Haberin Devamı

 

Galatasarayda Kerem Aktürkoğlu giderse Yunus Akgün kalacak

YORUM YAZ