Galatasaray'da gövde gösterisi hesabı! Erden Timur'un listesinin üzeri çizildi

Gladbach oyuncusu Kramer’in, “Come to Galatasaray” (Galatasaray’a gel) yorumunu beğendikten sonra Leon Goretzka’nın sosyal medya hesabına yağmur gibi mesaj yağdı. Okan Buruk, “Eğer gelecekse Goretzka’ya her gün ‘Come to Galatasaray’ derim” açıklamasını yaptı. Alman basınına göre yıldız futbolcuyla görüşmeler başladı. Erden Timur dönemindeki listeden birçok ismin üzerini çizen Özbek ve kurmayları, gündeme yeni giren Goretzka’yı alarak gövde gösterisi yapmayı planlıyor.

Galatasaray'da gövde gösterisi hesabı! Erden Timur'un listesinin üzeri çizildi

Orta saha takviyesi için harıl harıl çalışan Galatasaray’da Leon Goretzka ismi gündeme tam anlamıyla bomba gibi düştü. Tam da Bayern Münih tarafından satış listesine konulmasının ertesi günü, M’gladbach forması giyen Christoph Kramer’in, “Come to Galatasaray” (Galatasaray’a gel) yorumunu beğenen Goretzka, Sarı Kırmızılı camiada büyük heyecan yarattı.

Haberin Devamı

Taraftarlar kısa süre içinde Alman futbolcunun sosyal medya hesabına binlerce mesaj bırakarak, “Galatasaray’a gel” çağrılarını çığ gibi büyüttü. Üstelik bu davete katılanlardan biri de teknik direktör Okan Buruk’un ta kendisiydi.

Galatasarayda gövde gösterisi hesabı Erden Timurun listesinin üzeri çizildi

Onlarca teklif geldi

Röportaj serisine devam eden başarılı çalıştırıcı, Goretzka’nın ‘Come to Galatasaray’ yorumunu beğendiğini öğrenince, “Bilmiyordum, o zaman hemen arayayım Leon’u. Eğer gelecekse her gün ‘Come to Galatasaray’ derim Goretzka’ya” açıklamasını yaptı. Okan Buruk’un esprili yaklaşımına rağmen, Galatasaray cephesinin bu transfer için çoktan harekete geçtiği ortaya çıktı. Alman basınına göre Münih tarafından satış listesine konulan Goretzka’ya gelen onlarca transfer teklifinden biri de Galatasaray’a ait.

Haberin Devamı

Kesenin ağzını açıyor

29 yaşındaki orta saha oyuncusu her ne kadar Cim Bom’a sıcak bakıyor gibi görünse de Bayern’in talepleri bu noktada kritik öneme sahip. Alman kulübünün belirleyeceği bonservis bedeli, Galatasaray’ın yapacağı hamleyi de netleştirmiş olacak.

Galatasarayda gövde gösterisi hesabı Erden Timurun listesinin üzeri çizildi

Goretzka’ya, Galatasaray’ın 6/8 numara arayışındaki en ideal isim gözüyle bakılıyor. Gözler artık Bayern’in bonservis talebine çevrildi.

Erden Timur'un listesinin üzeri çizildi

Yine de kulübe yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Dursun Özbek ve kurmayları, Erden Timur döneminde yapılan transfer listesindeki birçok ismin üzerini çizmiş durumda. Goretzka transferi de tam olarak bir gövde gösterisi fırsatı olarak görülüyor. Başkan, astronomik talepler olmadığı takdirde, Leon Goretzka için kesenin ağzını açmaya hazırlanıyor.

YORUM YAZ