Galatasaray'a da istiyordu! Partey'in bonservisi belli oldu

Bir dönem transferde ismi Galatasaray'la da anılan Thomas Partey için Arsenal'in istediği bonservis belli oldu. Suudi Arabistan ekiplerinin gündemindeki Partey için Barcelona'nın da devrede olduğu belirtiliyor.

Galatasaray'a da istiyordu! Partey'in bonservisi belli oldu

Yeni sezonun Transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray için Thomas Partey iddiası ortaya atılmıştı. Sarı-Kırmızılıların Ganalı ön liberoyla ilgilendiği haberleri basına yansırken Arsenal'in Partey için talep ettiği rakam ortaya çıktı.

Haberin Devamı

PARTEY İÇİN 3 SUUDİ KULÜBÜ DEVREDE

Football Insider'da yer alan habere göre Thomas Partey için Suudi Arabistan ekipleri devrede. Deneyimli ön libero için Al Ahli, Al Nassr ve Al Khaleej'in nabız yokladığı haber detayında yer aldı.

Haberde Partey'in sezon başında da Suudi kulüpleri tarafından istendiği ancak oyuncunun Arsenal'de kalmayı tercih ettiği vurgulandı.

BARCELONA İDDİASI

Öte yandan Thomas Partey'in Barcelona'nın da transfer listesinde olduğu belirtildi. Gazeteci Adrian Sanchez, Ganalı futbolcunun yaz transfer döneminde Barcelona'ya katılmasının olası olduğunu yazdı.

ARSENAL BONSERVİSİNİ BELİRLEDİ

Bu arada Arsenal'in Thomas Partey'den 30-35 milyon euro civarında bir bonservis geliri beklediği aktarıldı.

Haberin Devamı

Arsenal 2025 yılına kadar sözleşmesi olan Thomas Partey'i Atletico Madrid'den 50 milyon euro karşılığında renklerine bağlamıştı.

THOMAS PARTEY'İN SEZON KARNESİ

30 yaşındaki Ganalı ön libero bu sezon tüm kulvarlarda 14 maça çıkıp sadece 724 dakika süre alabildi.

Hasan Arat ve Serdal Adalı'dan prim müjdesi

Galatasaraya da istiyordu Parteyin bonservisi belli oldu

YORUM YAZ