Carlos Vinicius, Kasımpaşa maçındaki golünü anlattı: Birçok mesaj aldım

Devre arasında Cedric Bakambu'yu Real Betis'e gönderen Galatasaray, Kongolu oyuncunun boşluğunu Carlos Vinicius'u transfer ederek doldurmuştu. 29 yaşındaki oyuncu yaptığı açıklamada Teknik Direktör Okan Buruk'tan övgüyle bahsetti. İşte detaylar...

Carlos Vinicius, Kasımpaşa maçındaki golünü anlattı: Birçok mesaj aldım

Devre arasında Premier Lig ekibi Fulham'dan kiralık olarak transfer edilen ve Kasımpaşa karşılaşmasının son bölümlerinde oyuna girerek takımına üç puanı getiren golü kaydeden Carlos Vinicius, Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

İşte Brezilyalı yıldızın açıklamaları...

“TARAFTARLA GÜZEL İLİŞKİ KURDUK”

Galatasaray'a daha gelmeden önce, yani gelmem ile ilgili durum söz konusu olduğu andan itibaren, taraftarın sevgisini hissetmeye başlamıştım. Geldikten sonra da bana gösterdikleri ilgi, kurduğumuz pozitif ortam, bana çok yardımcı oldu ve buranın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu, bir kez daha anlamış oldum. Geldiğim ilk günden bugüne kadar güzel bir ilişki kurduk taraftarlarla. Bu beni çok mutlu ediyor.”

“HEDEFİMİZ ŞAMPİYON OLMAK”

“Doğum günüm sırasında da bundan bahsetmiştim bana çok yardımcı olduklarını ve bu şekilde başarıya ulaşacağımızı söylemiştim. Sadece Portekizce değil, Íngilizce de iletişim kuruyoruz. Ne kadar güzel ilişkiler kurarsak, ne kadar çok bir arada durursak, hedefimize o kadar yakın oluruz. Tabii ki hedefimiz var, o da şampiyon olmak. Başarıya bu şekilde ulaşacağımızı biliyoruz. Kurduğumuz aile ortamı ile şampiyon olacağımıza inanıyorum.”

Haberin Devamı

“TÜM TAKIMIN ÇABASI ŞAMPİYONLUK GETİRİR”

“O golden sonra o kadar çok mesaj aldım ki Mitrologu'nun gölüne benziyor diye. Ben de hemen araştırdım ve onun Galatasaray'ı şampiyon yapan gollerden biri olduğunu gördüm. Umarım benimki de böyle olur. Bizi şampiyon yapmaya yardımcı olur o gol ama sadece o golle şampiyon olunmadığını, tüm takımın çabası ile şampiyon olunacağını biliyorum. Umarım bu gol de böyle hatırlanır.”

Carlos Vinicius, Kasımpaşa maçındaki golünü anlattı: Birçok mesaj aldım

“OKAN BURUK BİZİ ÇOK İYİ ANLIYOR”

“Beraber çalışması kolay bir hoca. Çünkü kendisi de üst düzey futbol oynadı. O nedenle isteklerimizi, bize nasıl davranması gerektiğini çok iyi biliyor. Íyi kalpli biri. Íyi bir hoca olmanın bence birinci şartı iyi bir kalbe sahip olunması ve kendisi de öyle biri. Bizi çok iyi anlıyor ve bizi anlayarak liderlik ediyor. Onun liderliğinde şampiyon olabileceğimize inanıyoruz hepimiz. Dediğim gibi kendisi de iyi bir futbolcu olduğu için, ihtiyaçlarımızı çok iyi bilerek davranıyor ve bu şekilde liderlik ediyor bize.”

“TÜM MAÇLARIMIZI KAZANMAMIZ GEREKİYOR”

“Oynanırsa kesinlikle kupa bizim, kazanacağız o kupayı. Tabii ki ilk hedefimiz önümüzdeki lig maçı olan Hatayspor maçı. Çünkü biz hep önümüzdeki ilk maça odaklanırız. Ve ligi kazanmak icin bütün maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. Hedefimiz derbiden önce ligdeki maçımız.”

Haberin Devamı

“HEP BERABER GÜÇLÜ OLMALIYIZ”

“Hep beraber olmalıyız çünkü artık çok az maç kaldı. Biz bir arada durursak, güçlü olursak, ki çok güçlü olduğumuzu her seferinde gösterdik. Ve bu şekilde ligi en tepede bitireceğiz. Birlikte durup, birbirimize destek olmalıyız.”

Carlos Vinicius, Kasımpaşa maçındaki golünü anlattı: Birçok mesaj aldım

YORUM YAZ