Önceki Fotolar

"Galatasaray yönetimi köşeye sıkıştı"

Galatasaray muhabirimiz Metin Karabaş, Sarı Kırmızılıların gündemini değerlendirdi: Açık söylemek gerekirse bu aşamadan sonra Mustafa Cengiz ve yönetiminin işi her zamankinden daha zor. Taraftar nezninde kredisi iyice azalan Cengiz ve yönetimi, hocanın bu açıklamalarının ardından iyice köşeye sıkıştı.

28 Ocak 2019, Pazartesi 07:10 Son Güncelleme:
- A +
'Galatasaray yönetimi köşeye sıkıştı'

Fatih Terim ne demişti?

”Herkes gibi biz de transfer istiyoruz. Yönetim de istiyor. Alacağımız zaman paramız olmuyor, paramız olduğu zaman ise zamanımız olmuyor. En iyisini almaya çalışıyoruz. Ben de bu durumu Galatasaray’a yakıştıramıyorum ama 2-3 gün daha sabır istiyorum.”

'Galatasaray yönetimi köşeye sıkıştı'

'Galatasaray yönetimi köşeye sıkıştı'

”Ben Serdar Aziz’i de Eren’i de seviyorum. Ancak teknik bir karar verdim onlar için. Ancak yönetimin de bir kararı olabilir, o da idari bir karardır. Ondan sonra yapılacak bellidir. İdari karara da saygı duyarım.”

'Galatasaray yönetimi köşeye sıkıştı'

”Ozan’ın devre arasında gitmesini istemedim. Teknik olarak ihtiyacım olduğunu söyledim. Sayın Başkan ve bazı yönetici arkadaşlar idari ve ekonomik olarak böyle bir karar vermeyi düşündüler. İki tane şık vardı. İdari karara saygı duymak veya başka bir şey. O başka şey artık Galatasaraylılara söz verdim öyle bir şey yok. Onun için bir şey demedim.”

Sıradaki haber yükleniyor...