MENÜ

Galatasaray ve Beşiktaş arasında Ghezzal savaşı!

Geçen sezon Beşiktaş’ı şampiyonluğa taşıyan Ghezzal, şimdi de iki devi karşı karşıya getirdi. Hem Galatasaray hem Beşiktaş yönetimleri, yıldız futbolcu için kesenin ağzını açtı. Artık bu transfere sadece bir takviye değil, prestij gözüyle de bakılıyor. İşte rakamlarla, Ghezzal savaşında son durum...

20 Temmuz 2021, Salı 09:15 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray ve Beşiktaş arasında Ghezzal savaşı!

Kiralık oynadığı Beşiktaş ’ı şampiyonluğa taşıyan Rachid Ghezzal, transfer döneminde Türkiye’nin iki büyük kulübünü birbirine düşürdü. Bonservisi Leicester City’de bulunan Cezayirli yıldız, Galatasaray ’ın radarına girerken, menajeri vasıtasıyla her iki tarafla da masaya oturdu. Şu sıralarda hem İngiliz kulübü hem de oyuncu, gelen teklifleri değerlendiriyor. Her ne kadar Cim Bom’un devrede olmasına Siyah-Beyazlılar tepki gösterse de, 29 yaşındaki futbolcu Florya’ya bir adım daha yakın görünüyor. İşte transfer savaşındaki son durum:

Bonserviste anlaştılar

Galatasaray ve birkaç Arap kulübü, 4 milyon Euro bonservisi peşin ödeyeceğini Leicester’a bildirdi. Beşiktaş bu parayı taksitle ödemek istiyor.

Yıllık maaş teklifleri

Galatasaray, 2.6 milyon Euro garanti maaş, artı 200 bin Euro bonus önerisinde bulundu. Beşiktaş 1.8 milyon Euro garanti maaş, artı 700 bin Euro bonus teklif etti. Ghezzal cephesindeki beklenti, yıllık 3 milyon Euro. Beşiktaş Yönetimi, teklif yükseltmeyeceğini oyuncuya bildirdi. Galatasaray da son teklifini yükseltmedi. Bu arada Arap kulüplerinin maaş önerisi 4 milyon Euro. Kritik gün ise perşembe. Ghezzal’ın menajeriyle yapılacak görüşme, transferdeki düğümü çözecek gibi görünüyor.

FANATİK ÖZEL

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...