MENÜ

Galatasaray - PSV Eindhoven maçı bilet fiyatları belli oldu

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynayacağı maçın bilet fiyatları belli oldu. Sarı kırmızılı takım, Türk Telekom Stadı'nın zemininde yapılan bakım çalışması nedeniyle bu karşılaşmayı Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda oynayacak.

14 Temmuz 2021, Çarşamba 16:51 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray - PSV Eindhoven maçı bilet fiyatları belli oldu

Galatasaray , Şampiyonlar Ligi İkinci Eleme Turu ikinci ayak maçında 28 Temmuz saat 21:00’da, PSV Eindhoven takımı ile Başakşehir Fatih Terim Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Bu maçın biletleri 18 Temmuz Pazar günü passo.com.tr'den satışa sunulacak. Başakşehir Fatih Terim Stadyum’undaki Passolig gişeleri sadece maç günü açılacak.

Önceki sezondan kombineleri olan taraftalara ücretsiz

2020 - 2021 sezonuna kombinesi olan sarı kırmızılı takımın taraftarlarının bedelsiz olarak maça katılımı için, 14 Temmuz saat 17:00’den, 16 Temmuz saat 23:59‘a kadar, passo.com.tr hesaplarındaki rezervasyonlarım sekmesinde TCKN ve HES kodunu girerek atama yapabilecekler. Bu tarihlerde rezervasyonlarına, TCKN. ve Hes kodlarını koltuklarına atamadıkları takdirde, koltuk boşa çıkıp, satışa sunulacak. 

İŞTE BİLET FİYATLARI

1. KATEGORİ: 750 TL

2. KATEGORİ: 500 TL

3. KATEGORİ: 400 TL

4. KATEGORİ: 200 TL 

5. KATEGORİ (KISITLI GÖRÜŞ): 175 TL

İŞTE GALATASARAY'IN PAYLAŞTIĞI DİĞER DETAYLAR

18 Temmuz Pazar saat: 14:00’da 2019-2020 sezonu kombine sahiplerine, GS Bonus kart ve GS Mobile sahiplerine; 26 Temmuz Pazartesi saat 14:00’da sadece GS Logolu passolig kartlarına satış yapılacaktır.

Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın passolig kartı ve HES kodu olması zorunludur.

Seyircilerin COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

Maça gelecek kişilerin stadyum girişinde HES kodları sorgulanacaktır.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...