"Galatasaray Mert Hakan Yandaş için ısrarcı olmadı"

Sivasspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mert Hakan Yandaş'ın Galatasaray'la da adı sıkça anılmıştı. Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe'ye transfer oldu ancak Fenerbahçe ile Galatasaray arasında transferin gerginliği bir türlü dinmedi. Tivibu Spor'da yayınlanan 'Orta Nokta' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, Galatasaray'ın Mert Hakan Yandaş konusunda ısrarcı olmadığını iddia etti.

07 Eylül 2020, Pazartesi 00:38 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray ile Fenerbahçe'nin transferi için adete savaş verdiği Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçe'ye transfer oldu.

Mert Hakan Yandaş'ın transferi bitti ama Galatasaray ile Fenerbahçe arasında transferin gerginliği bir türlü dinmedi.

Tivibu Spor'da yayınlanan 'Orta Nokta' programında konuşan yazarımız Erman Özgür, Galatasaray'ın Mert Hakan Yandaş ile ilgilendiği süreci analiz etti.

Sivasspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan Mert Hakan Yandaş'ın transferi gerçekleşmeden önce Galatasaray'la da görüşmesi üzerine değerlendirme yapan Erman Özgür, "Belhanda'yı satmadıysan, Emre Akbaba elindeyse, Arda Turan'ı kattıysan, Emre Kılınç varsa, Feghouli duruyor... Mert Hakan'a ihtiyacı yok Galatasaray'ın. Bonservisi olmasa da büyük bir maaş yüküne girmeye ihtiyacı yoktu diye düşünüyorum." dedi.

Mert Hakan Yandaş'ın Sivasspor'un kalitesini belirleyen oyunculardan olduğunu söyleyen Erman Özgür, "Sırf görüştün, söz verdin diye oyuncu alınmaz. Olmadıysa olmadı. Kimse kimsenin elinden oyuncu alamaz. Ben ona inanmıyorum. Galatasaray ihtiyacı olmadığı için ısrarcı olmadı" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...