Galatasaray'ın UEFA heyeti hazır kıta

Gelecek sezon Avrupa için Galatasaray kritik eşikte... Eski yönetici Mete İkiz sunumu hazırladı. Cuma günü yapılacak toplantıda Aslan'ı başkan Mustafa Cengiz ve finans direktörü Sedef Hacısalihoğlu temsil edecek.

07 Mart 2018, Çarşamba 06:48 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'ın UEFA heyeti hazır kıta
Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Galatasaray'da gözler cuma günü UEFA ile İsviçre'de gerçekleşecek görüşmeye çevrildi. İşte sarı-kırmızılı kulüpteki son gelişmeler: Eski başkanlar Ünal Aysal ve Duygun Yarsuvat döneminde muhasip üye olan eski yönetici Mete İkiz, FFP Komitesi'ne yapılacak sunumu hazırladı. Kulübün finans raporlarına uzun yıllardır hakim olan Mete İkiz'i bu sunumu hazırlaması için bizzat başkan Mustafa Cengiz davet etmişti. Cengiz'in de katılacağı UEFA'daki görüşmede Galatasaray Finans Direktörü Sedef Hacısalihoğlu ve kulüp tarafından tutulan iki profesyonel avukat hazır bulunacak.

Geçtiğimiz cuma günü futbol takımına 5 milyon Euro ödeme yapıldı ve sarı-kırmızılı oyuncuların 2017 yılına ait alacağı kalmadı. Teknik heyet ve futbolculardan ıslak imzalı borçsuzluk kağıdı alındı. Rodrigues, Maicon, Belhanda ve Feghouli'nin 4 milyon Euro'yu bulan bonservis taksitleri de hafta başında kapatıldı.

POTADA BÜYÜK KRİZ ÖNLENDİ
Galatasaray'da basketbolda yaşanan mali kriz dün bir başka boyut kazandı. Sabah yapılması gereken idmana oyuncular çıkmak istemeyince koç Oktay Mahmuti antrenmanı iptal etti. Akşam ise yapılan ödeme ile oyuncuların serbest kalmalarının önüne geçilmiş oldu.

PAZAR 45 BİN TARAFTAR
G.Saray'ın 55 ile 400 TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıkardığı Konya maçı biletlerine sarı-kırmızılı taraftarlar büyük ilgi gösterdi. İki günde 5 binden fazla bilet satışı gerçekleşti. Pazar günü 45 bin taraftar bekleniyor.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...