MENÜ

Galatasaray | Fatih Terim Melo açıklamasıyla mesaj mı verdi?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni sezon öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Terim, sohbet toplantısında Galatasaray'ın eski futbolcusu Melo ile ilgili "Müthiş hizmet etti. Çok iyi bir futbolcu ve iyi bir Galatasaraylı. Başkanla da konuştuk, ‘acaba oyuncularımıza bu tür onursal kart gibi bir şey atfedebilir miyiz’ diye. Dışarıda söyledikleri çok kıymetli. ‘Alo Melo gel’ de diyebiliriz. Bir uçakla burada olur" ifadelerini kullandı. Eski futbolcu Nihat Kahveci Fatih Terim'in açıklamalarını yorumladı.

02 Ağustos 2021, Pazartesi 03:08 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray haberi...  Fatih Terim, yeni sezon öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Terim, sohbet toplantısında Galatasaray'ın eski futbolcusu Melo ile ilgili "Müthiş hizmet etti. Çok iyi bir futbolcu ve iyi bir Galatasaraylı. Başkanla da konuştuk, ‘acaba oyuncularımıza bu tür onursal kart gibi bir şey atfedebilir miyiz’ diye. Dışarıda söyledikleri çok kıymetli. ‘Alo Melo gel’ de diyebiliriz. Bir uçakla burada olur" ifadelerini kullandı. Eski futbolcu Nihat Kahveci Fatih Terim'in açıklamalarını yorumladı.

Nihat Kahveci, "Fatih Terim, bugün Felipe Melo'dan bahsetti. Bence hoca, inceden öyle bir oyuncuya ihtiyacım var diyor. Taraftar da orta sahada Fernando gibi, Melo gibi ısıran ve mücadele eden oyuncu istiyor. Çünkü iki maçta da görüldü ki, sahada isyan eden oyuncu yoktu." dedi.


YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...