"Galatasaray, Diagne değil, Falcao varmış gibi oynamalı"

Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray, sahasında Kasımpaşa'yı konuk etti. Karşılaşma 1-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sonuçlandı. Sarı-kırmızılıların tek golü yeni transfer Falcao'dan geldi. NTV'de yayınlanan 90+ programında konuşan yazarımız Ali Ece, Falcao'nun Kasımpaşa maçındaki performansını değerlendirdi.

16 Eylül 2019, Pazartesi 13:50 Son Güncelleme:
- A +

Galatasaray, Süper Lig'in 4. haftasında sahasında Kasımpaşa'yı konuk etti. Karşılaşma 1-0 Galatasaray'ın üstünlüğüyle sonuçlandı. Sarı-kırmızılıların tek golü yeni transfer Falcao'dan geldi.

NTV'de yayınlanan 90+ programında konuşan yazarımız Ali Ece, Falcao'nun Kasımpaşa maçındaki performansını değerlendirdi.

Falcao'nun Kasımpaşa maçında gösterdiği performansını beğendiğini ifade eden Ali Ece, "Takım arkadaşları golden sonra Falco'yu gol pozisyona sokabilecek bir servis yapamadı. Falcao, Diagne'den farklı olarak sürekli hareket eden, alan değiştiren ve arkadaşlarını da besleyerek oynayan bir oyuncu. Kendi de arkadaşları tarafından beslenilmesi hak ediyor." dedi.

Falcao'nun talihsizliğinin Belhanda'nın uzun süreli sakatlığına denk gelmesi olduğunu ifade eden Ali Ece, "Kasımpaşa'ya attığı gol kariyerinin en iyi golü değil elbette ama golden sonraki Metin Oktay selamı önemliydi." dedi.

Diagne'nin gitmesine rağmen takım arkadaşlarının Diagne var gibi oynadığını söyleyen Ali Ece, "Takımda en büyük sıkıntı o. Falcao, aksiyon çeşitliliği olarak Diagne'ye değil, Gomis'e yakın" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...