Galatasaray'dan sakatlık açıklaması!

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, Gençlerbirliği maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

12 Mart 2017, Pazar 09:16 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'dan sakatlık açıklaması!
Galatasaray Kulübü Doktoru Yener İnce, Gençlerbirliği maçında sakatlanan futbolcular ve sakat olduğu için kadroya alınmayan oyuncular hakkında maç sonrasında açıklama yaptı.

Yener İnce, "Hakan Balta'nın durumu iyi, fena değil. Belinde bir spazm oldu devam edemeyeceğini anlayınca dışarı aldık. Birkaç oyuncumuzun darbeye bağlı geçmişten gelen sıkıntıları var. Özel metotlarla oynatıyoruz. Carole'ün ise çıkışı planlıydı. Bugün Wesley için planladığımız sürelerde oynadı. Durumundan memnunuz. Semih ve Eren'in problemleri yeni, değerlendiriyoruz.

(ÖZET) Galatasaray-Gençlerbirliği maç sonucu: 3-2

Nigel de Jong’u ise Trabzon maçı öncesi yapacağımız standart testte deneyeceğiz. Çok üzülecek ve korkacağımız bir durum yok. Chedjou'nun ise topuğunda bir problem var. Halk arasında topuk dikeni olarak bilinen bir durum. Uzun süredir bu sorun var ama maç kaçırmadı. Özel bir tedaviyle sahada kalıyor. Ciddi bir fedakarlık gösterdi ve oynadı. Diğer oyuncularla ilgili değerlendirmeler yaptıktan sonra Trabzon maçında oynamaları için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

Böyle acemilik olmaz! 90 saniyede 2 penaltı

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...