MENÜ

Galatasaray'da yeni kriz! Riekerink...

Galatasaraylı yöneticilerin sezon başından bu yana uygulanan maç öncesi toplantılardan ciddi rahatsızlık duyduğu öğrenildi.

25 Kasım 2016, Cuma 07:41 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray'da yeni kriz! Riekerink...
Galatasaray’da idarecilerin basın tarafından sert eleştirilebilen ve her türlü soruya da muhatap kalabilen Riekerink’in futbolcuların gözünde de değersiz hale gelebileceği kaygısını taşıdığı, “Gazeteciyi gören futbolcu hocasına ne yapmaz ki!” düşüncesini taşıdığı bildirildi.

Galatasaray ’da bu sezon lig maçları öncesi formata sokulan ve teknik direktör ile bir futbolcunun katıldığı basın toplantıları tehlikeye girdi. Nedeninin ise yöneltilen sorular ile yaşanan diyaloglar olduğu öğrenildi.

Galatasaray - Bursaspor maçı saat kaçta başlayacak hangi kanalda canlı yayınlanacak?


Chedjou neden 11'e giremiyor? İşte sebebi...

Son olarak önceki gün Selçuk İnan ve ardından Jan Olde Riekerink, basın mensuplarının karşısına çıkarak hem Bursaspor maçıyla ilgili düşüncelerini dile getirmiş hem de gündeme dair konulara açıklık getirmişlerdi. Ancak özellikle Riekerink’in, basın toplantısında gelen sorular karşısında gerilmesi güne damgasını vurmuştu.

Her iki toplantıyı gözden geçiren idarecilerin çıkan fotoğraftan çok rahatsız oldukları, bu yüzden yeni sezonla beraber hayata geçirilen ve Şampiyonlar Ligi’ndeki maç öncesi organizasyonlara benzeyen toplantıların yapılmasına sıcak bakmadıkları belirtildi.

Galatasaray'da diriliş vakti

Yöneticilerin teknik direktör Riekerink’i korumak için bu düşüncede olduğu belirlendi. Kararın basın toplantılarında sert eleştirilebilen ve her türlü soruya da muhatap kalabilen Hollandalı hocanın bu şekilde futbolcuların gözünde de değersiz hale gelebileceği kaygısından kaynaklandığı belirtildi.

İlk toplantıda konuyu ele alacak olan idarecilerin “Gazeteciyi gören futbolcu hocasına ne yapmaz ki!” dedikleri bildirildi.

Kaynak: Skorer

Dursun Özbek: Aklınızı başınıza alın


"Ben de Beşiktaş'ta oynasam..."

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...