MENÜ

Galatasaray da hibrite dönüyor!

Türk Telekom Stadı’nın zeminini beğenmeyen Terim, sahanın hibrit çimle kaplanmasını istedi, yönetim harekete geçti. Mümkün olan en kısa sürede statta çalışmalar başlayacak. Tıpkı Beşiktaş gibi Galatasaray da hibrite dönecek.

27 Aralık 2017, Çarşamba 06:00 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray da hibrite dönüyor!
Galatasaray’da hibrit devrimi. Fatih Terim’in teknik direktörlük koltuğuna oturmasıyla değişim rüzgarına giren Sarı-Kırmızılılar’da gündem bu kez Türk Telekom Stadı’nın zemini. Fatih hocanın Göztepe maçında gözlemleyip hiç beğenmediği sahanın, tamamen hibrit çimle kaplanmasını istediği öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen Galatasaray Yönetimi, şimdiden birkaç şirketle görüşerek maliyet, süre ve performans araştırması yapmaya başladı. Mümkün olan en kısa sürede hibrit çim çalışmalarının başlayacağı ifade ediliyor. 

Aynı şirketle çalışabilirler

Ancak bu işlem için sezon sonuna kadar beklenmesinin de ihtimaller arasında olduğu belirtiliyor. Son olarak Beşiktaş Kulübü, Vodafone Park’ta hibrit çim sistemine geçerek zemin sorununu kökten çözmüştü. Galatasaray da büyük ihtimalle aynı şirketle çalışarak operasyonu tamamlayacak. 
 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...