MENÜ

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk: Kolay değil, inanırsanız yaparsınız!

Galatasaray başkan adaylarından Metin Öztürk, kulübün ağustos ayına kadar kaynakları dışında 373 milyon lira ilave paraya ihtiyacı olduğuna vurgu yapan Özdemir, "Bunu koyacak ekibi arayan kısa sürede, 5-10 saniyede bulur." diye konuştu

14 Haziran 2021, Pazartesi 20:50 Son Güncelleme:
- A +
Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk: Kolay değil, inanırsanız yaparsınız!

Galatasaray Kulübü başkan adaylarından Metin Öztürk, Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS) üyeleriyle bir araya geldi. Metin Öztürk, Ankara Sanayi Odası Meclis Salonu’ndaki toplantıda yaptığı konuşmada, "Son 2 yılda pandemi nedeniyle mali genel kurulları yapamadık. Bu nedenle rehabilitasyon sürecine ihtiyaç var." dedi.

Stat, Kemerburgaz ve Galatasaray Adası’nda sosyal tesis açacaklarını aktaran Öztürk, "Vadettiklerimizi 1 yıl içinde yapacağız. Kolay değil, inanırsanız yaparsınız." ifadesini kullandı.

Kulübün ağustos ayına kadar kaynakları dışında 373 milyon lira ilave paraya ihtiyacı olduğuna vurgu yapan Öztürk, "Bunu koyacak ekibi arayan kısa sürede, 5-10 saniyede bulur." diye konuştu

Öztürk, teknik direktör Fatih Terim ile ilgili bir soruyu ise, "Biz bir şeyci olacaksak Atatürkçü oluruz. 3 hafta sonra maça çıkacaksanız. Galatasaray’ın ayarlarıyla oynamamak lazım." şeklinde yanıtladı.

Konuşmaların ardından toplantıya katılanlar Öztürk ile fotoğraf çektirdi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...