MENÜ

G2 Esports’un tüm oyuncuları, Kore sunucusunda ustalık aşamasına ulaştı

G2 Esports ekibi, MSI 2019 için ciddi bir hazırlık içerisinde.

29 Nisan 2019, Pazartesi 12:00 Son Güncelleme:
- A +
G2 Esports’un tüm oyuncuları, Kore sunucusunda ustalık aşamasına ulaştı

LoL‘deki en prestijli turnuvalardan biri olan MSI 2019‘a çok kısa bir süre kaldı. Turnuvaya katılacak ekipler ise bireysel ve takım olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu ekiplerden biri olan G2 Esports takımında ise işler biraz farklı. Çünkü oyuncuların tamamı, Kore sunucusunda ustalık aşamasına ulaşmış durumda.

Turnuva öncesi bootcamp için Kore’ye giden G2 ekibi, turnuvaya her takım gibi en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyor. Gün içinde yabancı haber kaynaklarında paylaşılan bilgiye göre ekibin tüm oyuncuları, kısa süre içerisinde ustalık aşamasına ulaşmayı başardı. Takımın üst koridor oyuncusu Martin “Wunder” Hansen, yüzde 60’lık kazanma oranıyla ustalık aşamasına ulaştı. Ayrıca oyuncu, 5 günde 95 maçtan fazla tekli dereceli oyunu oynayarak bu turnuvayı ne kadar ciddiye aldığını bir nevi göstermiş oldu. Ayrıca oyuncunun, üst koridor tercihi olarak Neeko’yu tercih ettiği ve bu şampiyonla oynadığı oyunların yüzde 75’ini kazanmış olduğu görüldü. Bu yönden Neeko’nun geleceği, bu turnuvada değişebilir.

Takımın bir diğer yıldız ismi Rasmus “Caps” Winther’ın da çok fazla Neeko tercih ettiği görülüyor. Takımın iki tekli koridor oyuncusunun da bu tercihte bulunması, G2 Esports’un turnuva için Neeko’yu sürpriz bir tercih olarak kullanabileceğini gösteriyor. Takımın destek oyuncusu Hampus “promisq” Abrahamsson’da ustalık aşamasına ulaşmayı başardı. Bir süreliğine Mihael “Mikyx” Mehle’nin yerini alan promisq’da sıkı çalışan bir diğer isim. G2 Esports, bu bireysel ve takım olarak çalışmalarının karşılığını alabilecek mi, onu zaman gösterecek. (Playerbros)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...