Futbolda Milli hafta!
2010 Dünya Kupası elemelerinde Milli takımımızın Güney Afrika'ya gitme şansı kalmadı. Diğer gruplarda da maçlar oynanıyor.
Dünya Kupası eleme gruplarında birbirinden kritik maçlar oynanıyor. Milli takımımız kupaya gitme şansını kaybetti.
Avrupa Elemeleri:
Dünya Kupası Avrupa elemelerinde bu haftanın programı:
1. GRUP
10/10/09
21:00 Danimarka - İsveç: 1-0
21:45 Portekiz - Macaristan: 3-0
14/10/09
20:45 Portekiz - Malta
21:45 Danimarka - Macaristan
21:45 İsveç - Arnavutluk
2. GRUP
10/10/09
18:45 Lüksemburg - İsviçre: 0-3
22:00 İsrail - Moldova: 3-1
22:30 Yunanistan - Letonya: 5-2
14/10/09
21:00 İsviçre - İsrail
22:00 Yunanistan - Lüksemburg
22:00 Letonya - Moldova
3. GRUP
10/10/09
21:30 Çek Cumhuriyeti - Polonya: 2-0
21:30 Slovakya - Slovenya: 0-2
14/10/09
21:30 San Marino - Slovenya
21:30 Polonya - Slovakya
21:30 Çek Cumhuriyeti - Kuzey İrlanda
4. GRUP
10/10/09
18:00 Finlandiya - Galler: 2-1
20:00 Rusya - Almanya: 0-1
21:00 Liechtenstein - Azerbaycan: 0-2
14/10/09
19:00 Almanya - Finlandiya
20:00 Azerbaycan - Rusya
21:00 Liechtenstein - Galler
5. GRUP
10/10/09
20:00 Estonya - Bosna Hersek: 0-2
20:00 Ermenistan - İspanya: 1-2
21:45 Belçika - TÜRKİYE: 2-0
14/10/09
21:00 Bosna Hersek - İspnanya
21:00 TÜRKİYE - Ermenistan
22:30 Estonya - Belçika
6. GRUP
10/10/09
19:00 Beyaz Rusya - Kazakistan: 4-0
20:15 Ukrayna - İngiltere: 1-0
14/10/09
18:30 Andorra - Ukrayna
19:00 Kzakistan - Hırvatistan
22:00 İngiltere - Beyaz Rusya
7. GRUP
10/10/09
21:30 Avusturya - Litvanya: 2-1
21:30 Sırbistan - Romanya: 5-0
22:00 Fransa - Faroe Adaları: 5-0
14/10/09
21:00 Fransa - Avusturya
22:00 Romanya - Faroe Adaları
22:00 Litvanya - Sırbistan
8. GRUP
10/10/09
20:00 Karadağ - Gürcistan: 2-1
21:00 Güney Kıbrıs - Bulgaristan: 4-1
22:00 İrlanda Cumhuriyeti - İtalya: 2-2
14/10/09
21:00 İrlanda Cumhuriyeti - Karadağ
21:00 İtalya - Güney Kıbrıs
22:00 Bulgaristan - Gürcistan
9. Grup'ta maçlar daha önceden sona erdi.
Güney Amerika Elemeleri:
11/10/09
23:00 Bolivya - Brezila
01:00 Kolmbiya - Şili
01:00 Ekvador - Uruguay
01:00 Venzuela - Paraguay
01:00 Arjantin - Peru
15/10/09
00:00 Brezilya - Venezuela
01:00 Paraguay - Kolombiya
02:00 Şili - Ekvador
02:00 Uruguay - Arjantin
Kuzey ve Orta Amerika Elemeleri:
11/10/09
01:00 Meksika - El Salvador
05:00 Kosta Rika - Trinidad Tobago
05:00 Honduras - ABD
15/10/09
03:05 El Salvador - Honduras
03:05 Trinidad Tobago - Meksica
03:05 ABD - Kosta Rika
Asya Kıtası Elemeleri:
18:30 Bahreyn - Yeni Zelanda
Afrika Kıtası Elemeleri:
10/10/09
15:00 Zambia - Mısır
15:30 Malawi - Fildişi Sahili
17:30 Kamerun - Togo
17:30 Gabon - Fas
11/10/09
18:00 Benin - Gana
19:00 Nijerya - Mozambik
19:00 Tunus - Kenya
20:00 Gine - Burkina Faso
21:00 Mali - Sudan
21:15 Cezayir - Ruanda