MENÜ

Futbolculara prim dopingi

Trabzonspor Yönetim Kurulu, hafta sonu oynanacak Gaziantepspor maçı öncesi futbolculara Galatasaray maçından kaynaklanan maç başı primlerini ödedi.

28 Nisan 2011, Perşembe 15:11 Son Güncelleme:
- A +
Futbolculara prim dopingi

Böylelikle bu sezon için futbolculara hiçbir prim borcu kalmayan bordo mavili yönetim, Gaziantepspor maçı için de ekstra prim vermeyi planlıyor. Yönetimin bu jesti futbolcuları memnun ederken, başkan Sadri Şener'in de hafta sonu oynanacak olan maç öncesi Trabzon'a geleceği öğrenildi.

KULÜPTEN BAŞBAKAN ZİYARETİYLE İLGİ AÇIKLAMA
Trabzonspor kulübünden, geçtiğimiz günlerde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yapılan ziyaretle ilgili olarak bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Başkan Sayın Sadri Şener ve Yönetim Kurulu üyelerinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığı ziyaretin sportif bir beklenti adına yapılmadığı vurgulandı. Açıklama şu şekilde:

"Öncelikle vurgulamamız gereken durum, söz konusu ziyaretin sportif bir beklenti adına değil, mevcut stadyumumuzun Şampiyonlar Ligi maçlarına uygun hale getirilerek, Akyazı Projesi kapsamında kulübümüze yeni tesisler kazandırılması doğrultusunda destek talebinde bulunmak amacına yönelik olduğudur. Sayın Başbakanımız her iki konuya başından beri gösterdiği yakınlığı sürdürerek gereken katkıyı yapacağını bildirmiş ve projelerin sağlıklı biçimde hayata geçirileceğinin güvencesini vermiştir."

"TRABZONSPOR SİYASET ÜSTÜDÜR"
Açıklama şu şekilde devam etti: "Yine ziyarette kulübümüzün eski Başkanı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Faruk Özak ile TOKİ eski Başkanı Erdoğan Bayraktar'ın yer alması da bahsedilen projeler kapsamındaki bilgileri ve ilgileri gereğidir. Başbakanlık ziyaretimizin randevusu da ligde son hafta oynanan müsabakaların öncesinde alınmıştır. Bunlar dışında yapılan yorumlar gerçeğin fazlasıyla uzağındadır. Trabzonspor Kulübü elbette katkı anlamında demokrasinin vazgeçilmez unsurları olan siyasi partilerden, sivil toplum örgütlerinden faydalanabilir, faydalanmalıdır da. Ancak Yönetim kurulumuz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da siyasi anlamda her partiye ve oluşuma eşit uzaklıkta durmaya özen gösterecektir. Trabzonspor siyaset üstüdür, bu konumundan da taviz vermeyecektir."
Yunus Emre SEL/TRABZON,(DHA)

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...