Süper Lig'den Avrupa devlerine! Farioli Ajax'a, Nuri Şahin Feyenoord'a

Süper Lig'de Alanyaspor ile Karagümrük'ü çalıştıran Francesco Farioli ve Antalyaspor'u çalışıran Nuri Şahin, Hollanda yolcusu. İki teknik adam Hollanda basınında manşetlere taşındı. İşte haberin detayları.

Süper Lig'den Avrupa devlerine! Farioli Ajax'a, Nuri Şahin Feyenoord'a

Hollanda'da yayın yapan AD adlı gazetenin spor eki Sportwereld bugün manşetine Süper Lig'den çıkan iki teknik adam Nuri Şahin ile Francesco Farioli'yi taşıdı.

Haberin Devamı

2020 yılında antrenörlüğü döneminde Çağdaş Atan'ın yardımcılığını yapan sonraki yıllarda da Fatih Karagümrük ve yine Alanyaspor takımlarında teknik direktörlük yapan Francesco Farioli kariyeri için dev bir adım atmanın eşiğinde. 2025 Haziran ayına kadar Nice ile sözleşmesi devam eden Farioli Hollanda yolcusu. Ajax, İtalyan teknik adamlar anlaşmaya vardı.

Süper Ligden Avrupa devlerine Farioli Ajaxa, Nuri Şahin Feyenoorda

BEŞİKTAŞ DERKEN...
Şimdilerde Borussia Dortmund'da Edin Terzic'in yardımcılığını yapan, geçtiğimiz günlerde de Beşiktaş ile görüşen Nuri Şahin için ise yeni bir olasılık var, Feyenoord.Haberde, gelecek sezon Liverpool'un başına geçmesi beklenen Arne Slot'un yerine teknik direktör arayışlarını sürdüren Feyenoord'un adaylarından birinin de Nur Şahin olduğu belirtildi.

Haberin Devamı

Haberin detayında, Rotterdam ekibinin teknik direktör konusunda temkinli davrandığı, hem Farioli hem de Nuri Şahin tercihlerinin bir tesadüf olmadığı ve genç teknik adamların bir geleceği olduğu belirtildi.

YORUM YAZ