MENÜ

Sivasspor'un dev bonservis beklentisi! İki genç yıldızına teklif yağıyor...

Yiğidolar, The Guardian’ın listesinde yer bulan, geleceğin 60 yıldızı arasında gösterilen Emre Gökay ve Yunus Emre Konak’tan büyük bir gelir hedefliyor. İşte Sivasspor'un iki genç yıldızından beklediği dev bonservis...

Sivasspor'un dev bonservis beklentisi! İki genç yıldızına teklif yağıyor...

Sivasspor’un 4 yıl önce başlattığı akademi projesinin meyveleri olarak Türk futbolunun vitrinine çıkan Yunus Emre Konak ve Emre Gökay geçtiğimiz haftalarda Dünya futbolunun 2006 doğumlu en iyi 60 genç futbolcusu listesi arasında yer almıştı.

Haberin Devamı

Teklifler gelmeye başladı

The Guardian’ın listesinde Emre Gökay, Yunus Emre Konak ve Kasımpaşalı Yasin Özcan da yer bulmuştu. Sivasspor altyapısından yetişip hem Süper Lig’de hem de altyaş milli takımlarında dünyaca ünlü scoutların ilgisini çekmeyi başaran oyuncular için şimdiden Sivasspor’a teklifler gelmeye başladı. Yiğidolar’ın her iki oyuncuyla ilgili de hedefleri büyük.

5’in altına bakmayacaklar

Şimdilik gelen önerileri bekleten Kırmızı-Beyazlı yönetim, iki oyuncunun fiyatını belirledi. Sivasspor, Yunus Emre Konak ve Emre Gökay’dan 10 milyon Euro gelir elde etmeyi hedefliyor. Her iki futbolcuyla ilgili 5 milyon Euro’nun altında gelen tekliflerin değerlendirmeye alınmayacağı belirtildi.

Sivassporun dev bonservis beklentisi İki genç yıldızına teklif yağıyor...

YORUM YAZ