Okan Buruk büyük düşünüyor: Gözünü Fatih Terim'in rekoruna dikti

Son olarak sahasında Sivasspor'u 6-1 ile geçen Galatasaray'da Teknik Direktör Okan Buruk'un hedefi ortaya çıktı. Sezon sonunda takımı üst üste ikinci şampiyonluğuna taşımayı hedefleyen genç teknik adam, sarı - kırmızılıların tarihine geçmek istiyor. İşte detaylar...

Okan Buruk büyük düşünüyor: Gözünü Fatih Terim'in rekoruna dikti

Galatasaray’ın başında bulunduğu ikinci sezonda da şampiyonluğa koşan ve rekorlar kıran Teknik Direktör Okan Buruk’un hedefi büyük... Fatih Terim’in üst üste 4 yıl şampiyon olma rekorunu geride bırakmak isteyen Buruk, sarı-kırmızılı takımın başında üst üste 5 sene şampiyonluk yaşayan hoca olarak tarihe geçmek istiyor.

Haberin Devamı

Özellikle Şampiyonlar Ligi’nde oynattığı pozitif futbolla dikkatleri üzerine çeken genç teknik adamın, oyuncularıyla kurduğu sağlıklı iletişimin de yeniden tercih edilmesinde önemli rol oynadığı belirtildi.

6-1’lik Sivas galibiyeti sonrası gelecek sezon da takımın başında kalacağı mesajını veren Okan Buruk’un, Avrupa hayali için ise sabırlı olduğu bildirildi.

Okan Buruk büyük düşünüyor: Gözünü Fatih Terimin rekoruna dikti

Yine Galatasaray’a ve Fatih Terim’e ait 4 yıl üst üste şampiyonluk rekorunu kırmak isteyen Buruk’un kariyer planlamasını bu yönde yaptığı öğrenildi. Sarı-kırmızılıların başında lig şampiyonluklarıyla birlikte UEFA Kupası’nı kazanan teknik adam olan Terim, “İmparator” lakabıyla Türk futboluna adını yazdırmıştı.

Okan Buruk: Beklemediğimiz kadar rahat bir galibiyet oldu

Okan Buruk, 5 şampiyonluk hayalini gerçekleştirirse hem oyuncu olarak içinde bulunduğu başarıların rekorunu geride bırakacak hem de adını sarı-kırmızılı kulübün tarihine altın harflerle yazdıracak.

YORUM YAZ