MENÜ

Mesut Özil'i görenler gözlerine inanamadı! Almanya kadrosuna dahil edildi

Arsenal ve Real Madrid gibi takımlarda forma giyen eski yıldız oyuncu Mesut Özil'in son halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Öte yandan 35 yaşındaki isim Almanya'ya geri çağrıldı. İşte detaylar...

Bir dönemin Avrupa futboluna damga vuran isimlerinden biri olan eski futbolcu Mesut Özil'in son halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Haberin Devamı

YENİ HALİ SOSYAL MEDAYADA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Futbolu bıraktıktan sonra vücut geliştirmeye yönelen Mesut Özil, yaptığı paylaşımlarla eski takım arkadaşı Cristiano Ronaldo olmak üzere birçok ismi etkilemeyi başardı.

Mesut Özili görenler gözlerine inanamadı Almanya kadrosuna dahil edildi

Arsenal'den takım arkadaşı Fransız eski yıldız Bacary Sagna, Mesut Özil'in paylaştığı bir fotoğrafa; "Sonunda benim gibi olmaya başladın" şeklinde yorum yaptı.

RONALDO'DAN MESUT YORUMU

Real Madrid'de Cristiano Ronaldo ile birlikte forma giyen Mesut Özil, vücut geliştirme antrenmanının ardından Portekizli yıldızdan bir yorum geldi. Ronaldo, Mesut'un paylaşımına; 'Bro fena değil' notunu yazarken bir de göz kırpma emojisi koydu.

Antonio Rüdiger, 'Canavar' derken, Rio Ferdinand ise 'Güçlü görünüyorsun kardeşim' notunu paylaşmıştı.

Haberin Devamı

Mesut Özili görenler gözlerine inanamadı Almanya kadrosuna dahil edildi

ALMANYA'NIN KADROSUNA DAHİL EDİLDİ

Bu yaz İngiltere'de 35 yaş üstü turnuvası düzenlenecek. Bu turnuvada eski milli oyuncular forma giyecek. Mesut Özil, Almanya'nın aday kadrosunda yer alan isimlerden biri oldu.

Mesut Özili görenler gözlerine inanamadı Almanya kadrosuna dahil edildi

YORUM YAZ