İrfan Can mı, Arda Güler mi ? Acun Ilıcalı'dan EURO 2024 cevabı

Ali Koç'un yeniden Fenerbahçe Başkanı seçilmesinin ardından Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Acun Ilıcalı, 2024 Avrupa Şampiyonası'na (EURO 2024) dair tahminlerini sıraladı. Ilıcalı 'İrfan Can mı, Arda Güler mi?' sorusuna bakın ne yanıt verdi.

14 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında düzenlenecek, Almanya'nın ev sahipliğini yaptığı 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024), Almanya-İskoçya karşılaşmasıyla başlıyor.

Haberin Devamı

Türkiye'nin Portekiz, Çekya ve Gürcistan'la beraber F Grubu'n da yer aldığı EURO 2024 öncesi Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Acun Ilıcalı, EURO 2024 tercihlerini paylaştı. 

İrfan Can mı, Arda Güler mi  Acun Ilıcalıdan EURO 2024 cevabı

GOL KRALI HARRY KANE

'Gol kralı kim olur?' sorusuna yanıt veren Ilıcalı'nın tercihi Harry Kane olurken, 'Turnuvanın en iyi oyuncusu kim olur?' sorusunda ise tercih hakkını Kylian Mbappe'den yana kullandı. 

'Turnuvanın en iyi kalecisi' olarak Almanya'nın tecrübeli file bekçisi Neuer'i gösteren Ilıcalı, en iyi savunmacıyı Ruben Dias, en iyi teknik direktörü A Milli Takımımızın teknik direktörü Vincenzo Montella olarak gösterdi. 

İRFAN CAN KAHVECİ Mİ, ARDA GÜLER Mİ?

'Turnuvanın sürpriz oyuncusu kim olur?' sorusunda İrfan Can Kahveci ve Arda Güler arasında tercih yapan Ilıcalı 'Zor soru, sürpriz oyuncu dediğiniz için Arda Güler. İrfan sürpriz değil.' diyerek tercihini genç solaktan yana kullandı. 

Haberin Devamı

Türkiye'nin Portekiz, Gürcistan ve Çekya ile mücadele edeceği gruptan çıkacağının altını çizen Ilıcalı, en renkli taraftar olarak da yine Türkiye'yi işaret etti. 

 

YORUM YAZ