Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türk sporu büyük bir atılım içinde

İzmir'de Fenerbahçe ile Medipol Başakşehir arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türk sporunun büyük bir atılım içinde olduğunu söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türk sporu büyük bir atılım içinde

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte Göztepe Gürsel Aksel Stadı’nda Fenerbahçe ile Medipol Başakşehir arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası final maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Osman Aşkın Bak, “İzmir’e evsahipliği için teşekkür ediyoruz. Göztepe Gürsel Aksel Stadyumu harika bir stat. Akustiği çok güzel. Burada final oynayan Başakşehir ve Fenerbahçe’ye mücadeleleri için teşekkür ediyorum. Kupayı kazanan Fenerbahçe’yi kutluyorum. Avrupa kupalarında tüm takınlarımıza başarılar diliyorum. Güzel bir ambiyans. İzmir de güzel bir ev sahipliği yaptı. Türk sporu büyük bir atılım içinde. Statlarıyla ve sporcularıyla. Böylesine güzel bir ortam hazırladığı için sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. Kupa Fenerbahçe camiasına hayırlı olsun. Türk sporu çok iyi yolda. Dün akşam Türk sporu muhteşem bir iş yaptı. İstanbul olarak Şampiyonlar Ligi finalini organize etti. Tüm dünyaya Türk spor altyapısının ne kadar güçlü olduğunu gösterdi. Güzel bir organizasyon oldu. Her iki organizasyon için İstanbul ve İzmir’e teşekkür ediyoruz. Sayın bakanımıza teşekkür ediyor ve İzmir’deki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sezon bitti başarılar diliyoruz” dedi.

Haberin Devamı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak: Türk sporu büyük bir atılım içinde

"HER İKİ TAKIMIMIZI DA TEBRİK EDİYORUM"

Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu ise, “Bugün güzel İzmir iki güzide takımımızı ağırladı. Her iki takımımızı da tebrik ediyorum. Kupayı kazanan Fenerbahçe’yi özellikle tebrik ediyorum. Taraftarı tebrik ediyorum. Türkiye’nin ve İzmir’in en güzel statlarından biri. Bu anlamda çok özel bir evsahipliği yaptı. İzmirimize teşekkür ediyorum. Tüm takımılarımıza başarılar diliyorum. Sayın bakanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ