Fatih Terim'in yerine Türk teknik adam: İsim ve tarih verdiler

Panathinaikos'ta yıllardır süren şampiyonluk özlemine son veremeyen Fatih Terim ile yollar ayrılıyor. Yunan medyası, tecrübeli teknik direktörle yolların ayrılacağı tarihi açıklarken yerine gelecek yeni Türk teknik adamın da adını verdi. İşte detaylar...

Fatih Terim'in yerine Türk teknik adam: İsim ve tarih verdiler

Panathinaikos'ta Ivan Jovanovic'in yerine göreve getirilen Fatih Terim, Yunanistan'da Yeşiller'in özlemini duyduğu şampiyonluktan uzak kaldı. Önce AEK sonra Aris'e kaybederek şampiyonluk umutlarını yitiren Panathinaikos'ta Fatih Terim eleştirilerin odak noktasında yer aldı.

Haberin Devamı

Özellikle Aris yenilgisinin ardından Yunan medyası Fatih Terim ile yola devam edilmeyeceğini ve Panathinaikos'ta yeni teknik direktör arayışlarının başladığını iddia etmişti.

PORTEKİZLİ'NİN PANİK ANLARI

Panathinaikos taraftarından Fatih Terim'e tepki!

"KUPADAN SONRA AYRILIYOR"

Yunanistan'dan Fatih Terim hakkında çarpıcı bir iddia daha ortaya atıldı. Livesport'un haberine göre Panathinaikos, Yunanistan Kupası'nı kazansa bile Fatih Terim ile yollarını ayıracak. Habere göe kupa finalinin ardından Yeşiller, Terim ile ayrılığı resmen açıklayabilir.

Fatih Terimin yerine Türk teknik adam: İsim ve tarih verdiler

Fatih Terim'in gelecek sezon takımın başında kalma ihtimalinin olmadığı belirtilen haberde Panathinaikos Başkanı Giannis Alafouzos'un talimatıyla teknik heyet sorumlusu Giannis Papadimitriou yeni teknik direktör arayışlarını hızlandırdı.

Haberin Devamı

EROL BULUT İDDİALARI

Panathinaikos'ta Fatih Terim'in yerine göreve getirilecek isim merak edilirken Yunan basını Cardiff City ile Championship'te başarılı bir sezonu geride bırakan Erol Bulut'un adaylardan biri olduğunu öne sürdü.

Futbolculuk kariyerinde Olympiacos'ta forma giyen ve Yunanistan'ın futbol iklimine uzak olmayan Erol Bulut'un adaylar arasında yer aldığı belirtildi.

Fatih Terimin yerine Türk teknik adam: İsim ve tarih verdiler

YORUM YAZ