Derincespor, yeni sponsorunun desteği ile hedef büyüttü

2. Lig'de mücadele eden Belediye Derincespor'a sponsor desteği geldi. Derince'de faaliyet gösteren Ergünler Lojistik bir üst lige çıkılması için Derincespor'a destek olurken, Yönetim Kurulu Başkanı Faysal Ergün, "Belediye Derincespor'un yükselişine katkı sağlamak için kararlıyız" dedi.

Derincespor, yeni sponsorunun desteği ile hedef büyüttü

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremleri sonrası düzenlenen "Biz Bize Yeteriz" yardım kampanyasına 10 milyon lira bağış yaparak ve lojistik destek sağlayarak adını duyuran Derince merkezli Ergünler Lojistik, şimdi de 2. Lig'de mücadele eden Belediye Derincespor'un ana sponsoru oldu. Sponsorluk, Ergünler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Faysal Ergün ve Belediye Derincespor Başkanı Erdinç Şehit tarafından imzalanan anlaşmayla resmiyet kazandı.

Haberin Devamı

ERGÜN: GURUR DUYUYORUZ

İmza töreninde konuşan Ergünler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Faysal Ergün, "Belediye Derincespor'un vizyonuna ve misyonuna olan inancımızla, kulübümüze destek olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Sporun gücüyle, birlik ve beraberlik içinde daha büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyoruz. Ergünler Lojistik olarak, kulübümüzün yanında yer alarak, Belediye Derincespor'un yükselişine katkı sağlamak için kararlıyız. Belediye Derincespor'a destek vermekten gurur duyuyoruz ve yeni sezonda önemli başarılara imza atacağımızı inanıyoruz" dedi.

GÜÇLÜ BİR İŞ BİRLİĞİ OLDU

Belediye Derincespor Başkanı Erdinç Şehit ise konuşmasında, "Bu anlaşma çerçevesinde A Takımımız için güçlü bir iş birliği kurulmuştur. Kulübümüz bu yeni dönemde daha da büyüyecek ve başarılarını artırarak taraftarlarını gururlandırmaya devam edecektir. Yeni forma sponsorumuz Ergünler Lojistik'e hoş geldiniz diyor, iş birliğimizin taraftarlarımız ve camiamız için hayırlı olmasını diliyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ