Acun Ilıcalı resmen açıkladı! İşte yeni takımı

İngiltere Championship ekiplerinden Hull City'nin sahibi ve ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın satın almak istediği yeni kulübü açıkladı. Bu sezon Fenerbahçe'nin de rakibi olan kulübü satın alacağını resmen duyurdu. İşte Acun Ilıcalı'nın yeni takımı...

Acun Ilıcalı resmen açıkladı! İşte yeni takımı

İngiltere temsilcisi Hull City'nin sahibi Acun Ilıcalı, daha önce yaptığı açıklamada bir kulüp daha satın alacağını ifade etmişti. Ünlü televizyoncu, bu sezon UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi olan takımı satın alacağını resmen açıkladı. Detaylar haberimizde... 

Haberin Devamı

KULÜP ALACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, "Temel olarak Avrupa kupalarında yer alabilecek bir takıma sahip olmak istiyoruz. Tabii ki bu kolay değil ama Slovenya'da güçlü bir takımımız olursa Avrupa'da mücadele edebiliriz. Bu büyük bir avantaj olacaktır. Slovenya'ya odaklandık ama hiçbir şeyi garanti edemem." sözlerini sarf etmişti.

Acun Ilıcalı resmen açıkladı İşte yeni takımı

FENERBAHÇE'NİN RAKİBİ OLMUŞTU

Slovenya temsilcisi NK Maribor, UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turunda temsilcimiz Fenerbahçe ile karşılaşmış ve ilk maçı deplasmanda 3-1, ikinci maçı ise sahasında 3-0 kaybetmişti.

Acun Ilıcalı resmen açıkladı İşte yeni takımı

'ÇOK SEVDİM!'

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Slovenya'daki hangi kulübün bizim için en uygun olduğunu araştırdıktan sonra bu kulübün Maribor olduğuna karar verdik. Geçen hafta Maribor'daydım, şehri ve stadyumu çok beğendim. Kulübü yöneten insanları da çok sevdim." dedi.Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, "Slovenya'daki hangi kulübün bizim için en uygun olduğunu araştırdıktan sonra bu kulübün Maribor olduğuna karar verdik. Geçen hafta Maribor'daydım, şehri ve stadyumu çok beğendim. Kulübü yöneten insanları da çok sevdim." dedi.

Haberin Devamı
Hull City taraftarlarıyla antrenmanda buluştu

KARAR VERİLDİ!

Diğer kulüplere de saygı duyduğunu belirten Ilıcalı, "Diğer kulüplere de saygı duyuyorum. Mura çok başarılı, Olimpija Avrupa'da önemli işler yaptı ama Maribor da öyle. Sonunda bir karar vermemiz gerekiyordu. İki ay boyunca araştırdık ve düşündük. Maribor'un en doğru proje olduğunu kararlaştırdık." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ