Acun Ilıcalı, Hull City için gözünü o teknik adama dikti! Bayern Münih detayı...

İngiltere Championship'i 7.sırada tamamlayıp, Premier Lig için play-off turununa kalamayan Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City'de, teknik direktör Liam Rosenior'un görevine son verilmişti. Teknik direktör arayışlarını sürdüren Hull City'nin sürpriz bir hocayla görüştüğü ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı, Hull City için gözünü o teknik adama dikti! Bayern Münih detayı...

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Hull City, için play-off turuna kalamamış ve Premier Lig hayallerini başka bir bahara ertelemişti.
Yaşanan hayal kırıklığı sonrası teknik direktör Liam Rosenior'un görevin son verilmişti. Gelecek sezon için teknik direktör arayışlarını sürdüren Hull City'nin Başkan Yardımcısı Tan Kesler, konuya dair açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

Kesler; Hull Live'a yaptığı açıklamada, teknik direktör arayışlarını sürdürdüklerinin altını çizdi ve şu ifadeleri kullandı:

"Her zaman öngörülemez, risk alabilen ve kendi kültürümüzü ve kimliğimizi yaratabilen benzersiz teknik direktörler aradığımızı söylüyoruz. Tim Walter adaylar listesinde yer alan isimlerden biri ve güçlü bir aday. O öngörülemezlik ve risk almayı temsil ediyordu. Hamburg'da görev yaptığı süre boyunca takımın kimliğini değiştirdi. Oynadığı oyunla taraftarları stadyuma geri getirdi ve seyirci sayısını artırdı. Baskın biri, oyun tarzımıza uyuyor. Bu bizim için bir gelişme ve ilerleme. Harika bir kişilik, bir lider. Championship'te değil ama Bundesliga ve Bundesliga II'de tecrübesi var ve Bayern Münih geçmişi var. İyi bir aday."

Haberin Devamı

YILDIRIM ÇALIŞMALARA BAŞLADI

TIM WALTER EN GÜÇLÜ ADAY
Telegraph'ta yer alan haberde ise; en güçlü adayın son olarak Bundesliga 2 ekibi Hamburg çalıştıran Tim Walter olduğu belirtildi.

Acun Ilıcalı, Hull City için gözünü o teknik adama dikti Bayern Münih detayı...

Karlsruhe'nin U19 takımında kariyerine başlayan Walter ardından Bayern Münih U17 ve Bayern Münihh II'de görev aldı. Sonrasında Holstien Kiel ve Stuttgart'ı da çalıştıran Alman teknik adam, 2021'den bu yana görev yaptığı Hamburg'dan bu yılın şubat ayında ayrıldı.

YORUM YAZ