FLAŞ! Felipe Melo'ya 72 saat süre

Yönetime Melo krizinin bir an çözülmesi istediğini bildiren Hamza Hamzaoğlu'nun, Brezilyalı futbolcuyla da Florya'da bire bir görüşüp, son kararını vermesi için 72 saat süre tanıdığı öğrenildi.

07 Ağustos 2015, Cuma 02:30 Son Güncelleme:
- A +
FLAŞ! Felipe Melo'ya 72 saat süre
Galatasaray’daki Felipe Melo belirsizliği devam ediyor. Takımdan ayrılmak isteyen Brezilyalı futbolcu, henüz bir anlaşma yapabilmiş değil. Hamza hocanın da artık sabrı taşmış durumda. Önce yönetimle görüşen ve bu krizin artık çözülmesini isteyen Hamzaoğlu, dün de Melo ile bir araya geldi. Florya’da yapılan görüşmede Hamza hocanın, Brezilyalı futbolcuya son kararını vermesi için 72 saat süre tanıdığı öğrenildi. Bursa ile oynanacak Süper Kupa finalinin ardından, Melo konusunun bir kez bile gündeme gelmesini istemeyen Hamza hocanın, 72 saat dolduğunda ne yapacağı ise merak ediliyor.

Tek bir seçenek kalıyor

Kulüple 1 yıl daha mukavelesi bulunan Felipe Melo’nun kadro dışı bırakılması, ihtimaller arasında. İnter’le oynanan hazırlık maçında da kadroya alınmayan Brezilyalı futbolcunun, takım arkadaşlarından da tepki gördüğü, hatta kimsenin kendisiyle konuşmadığı ifade ediliyor. Melo, ısrarla gitmek istemesi sebebiyle, taraftarların da gözünden düşmüş durumda.

Metin Karabaş

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...