Flaş yorum: Takım yeterince Falcao'yu beslemiyor!

Galatasaray'ı yakından takip eden muhabirimiz Metin Karabaş, Galatasaraylı taraftarları fazlasıyla heyecanlandıran Falcao'nun performansını Fanatik TV'de değerlendirdi. Sakatlık sürecinde forma şansı bulamayan ve son birkaç maçta süre alan Falcao için Metin Karabaş, 'Kapasitesini zorluyor ama hazır değil. Takım yeterince Falcao'yu beslemiyor.' yorumunu yaptı.

25 Aralık 2019, Çarşamba 12:11 Son Güncelleme:
- A +

Süper Lig'de Sarı - Kırmızılı taraftarları fazlasıyla heyecanlandıran transfer olan Falcao, sakatlığı nedeniyle beklenilen performansı gösteremedi. Sakatlık sürecinden sonra karşılaşmalarda süre almaya başlayan Falcao için Metin Karabaş, 'Görüldüğü üzere Falcao, şuan hiçbir şekilde hazır değil. Savaşıyor, istiyor, kapasitesini zorluyor ama hazır değil. Bir de takım iyi olmayınca, takım yeterince Falcao'yu beslemeyince Falcao'nun işi dahada zor oluyor.' yorumunu yaptı.

Kolombiyalı oyuncunun daha fazla zaman ihtiyacı olduğunun altını çizen Metin Karabaş, 'Ben yine aynı fikirdeyim, Falcao belki maçlara çıkar, bir süre alır ama tamamen hazır olması devre arası kampından sonraki bölüme tekabül eder. Falcao'nun biraz daha zamana ihtiyacı var. Bu süreci atlatması artık onun elinde. Tecrübeli kaliteli bir oyuncu ama şuan Galatasaray'a sıfır katkısı var. Falcao gibi oyuncuları siz Şampiyonlar Ligi'nde bir yerlere gelebilmek adına alıyorsunuz. ' dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...