Final Fantasy XV Pocket Edition PS4 ve Xbox One’a yayınlandı

Final Fantasy XV Pocket Edition, PS4 ve Xbox One için bugün yayınlandı. Pocket Edition iPhone, iPad ve Android cihazlar için daha önce yayınlanan, oyunun anime tarzı bir sürümü.

10 Eylül 2018, Pazartesi 11:03
- A +
Final Fantasy XV Pocket Edition PS4 ve Xbox One’a yayınlandı

Nintendo Direct için yapılan erteleme duyurusunda, yayıncı Square Enix bugün Nintendo’nun ev ve el konsolu için Final Fantasy XV Pocket Edition‘ı doğruladı. Oyun için yeni lansman fragmanı da yayınlandı:


Square Enix’in duyuruyu yapmak için daha fazla beklemeyecek gibi görünüyor, çünkü bugün PlayStation 4 ve Xbox One için sürpriz şekilde yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde İngiltere PSN mağazasında yeni oyunlar arasında görülmüştü, ancak satın alınamıyordu.

13 Eylül’e kadar, Final Fantasy XV Pocket Edition hem PS4 (PS Plus abonelerine) hem de Xbox One’a yüzde 40 indirimli sunuluyor. Oyun, Nintendo Switch’e yayınlandığında da aynı teklif geçerli olacak.

Dün geceki Nintendo Direct ertelemesinin ardından yeni tarih için açıklama gelmedi. Nintendo, Hokkaido, Japonya’daki ciddi deprem nedeniyle dün sabah için planlanan yayını geri çekti. (Psoyun.com)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...