Fikret Orman'ın açıklamasına ilk yorum: İstifa etmedi!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, düzenlediği basın toplantısında istifa ettiğini açıkladı. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Fikret Orman'ın basın toplantısında yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

24 Eylül 2019, Salı 12:28 Son Güncelleme:
- A +

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, düzenlediği basın toplantısında flaş bir açıklamaya imza attı. Vodafone Park'ta düzenlenen basın toplantısında Fikret Orman, "Beşiktaş'taki sürecimi tamamlıyorum. Yarın yönetim kurulunu olağanüstü toplayacağım" ifadelerini kullandı.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Fikret Orman'ın basın toplantısında yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıklamalarında istifa kelimesinin geçmediğini ifade eden Cem Dizdar, "Bizde sıkça olur... Başkan bırakır, baskılar onu geri döndürür. Böyle bir kapının açık olduğunu aklımızda tutalım. Bu noktaya gelinmiş, böyle bir karar alınmışsa net olan cümle 'İstifa ediyorum'dur" dedi.

Fikret Orman açısından duygusal bir süreç işlediğini ifade eden Cem Dizdar, "Ben olsam yönetim kuruluyla görüştükten sonra bu açıklamayı yapardım. Dünkü maçın yarattığı ruh halinin ifadelendirilmesi bu. İstifa sözünü duymadım. 'Beşiktaş sürecimi tamamladım' ucu açık bir ifade. İstifa olarak da okunabilir ama bu netlikte cümleler duyamadık." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...