MENÜ

Fikret Orman'dan Galatasaray açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugün basında Kendisinin Galatasaray ile ilgili söylediği iddia edilen haberle ilgili açıklama yaptı.

10 Ocak 2016, Pazar 17:25 Son Güncelleme:
- A +
Fikret Orman'dan Galatasaray açıklaması
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugün basında çıkan haberle ilgili BJK TV'ye çıkarak bir açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

"Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin seminerini yaptığı otelde kalıyorduk. Antalya’da yönetici arkadaşlarımla beraber Türkiye Spor Yazarları Derneği başkanı Oğuz Tongsir’i ziyarete gittik. Dost meclisinde sohbet ettik. Orada konuşulan sözlerin başka yerlere çekilmesine üzüldüm. "


Fikret Orman'dan Galatasaray'a çok ağır sözler!

"Dursun Özbek, aileden tanıdığım değerli bir dostum. Bizler kimsenin işine karışmayız. Kimseyi rencide edici konuşmalarımız olmaz. İki dost camiayı kavga ettirmeye çalışmak ayıptır. Beşiktaş’ın kurumsal ifadeleri bellidir. Basında çıkan haberlere çok üzüldüm. Galatasaray bizim dost camiamız. Kimsenin bu haberlere itibar etmemesini rica ediyorum. Birileri kişisel menfaat güderek olayları farklı yerlere çekmeye çalışıyor. Ailelerin olduğu bir ortama yönetici arkadaşlarımla katıldım. Demek ki öyle yerlere gitmemek gerekiyor. Beşiktaş başkanlık makamı hiçbir camiayı hedef almaz, öyle bir zihniyete sahip değildir."

Haberde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Galatasaray ile ilgili şu sözleri söylediği iddia edildi:


Galatasaray hakkında, "Galatasaraylılar’ın yerinde olsaydım, o araziyi yapma karşılığında alır, stadı ben yapardım, gelir elde ederdim. Stadın yeri, İstanbul’un en lüks, modern ve pahalı yerlerinden biri. Onlar monşer. Onlar sadece puro içmeyi bilirler. 50 milyon Dolar harcayıp, salak salak transfer yapıp, takımı oyuncu çöplüğüne çevirirken, üç beş kuruş verip stadın üstünü kapatmamak için bin dereden su getiriyorlar. Biz kendi kaynaklarımızdan bir stadyum yapıyoruz. Nereden geliyor bu değirmenin suyu diye soran bir Allah’ın kulu yok! Bazı şeyler ağrıma gidiyor. Bu işler dışarıdan atmayla tutmayla olmuyor. Müteahhit gibi her çalışmayı yakından takip ediyorum. Sabahtan akşama kadar stattayım. Bakın ellerimde bu yüzden yaralar çıktı.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...