Fikret Orman'a çok sert eleştiri: Yalova'ya kadar boru hattı döşeriz!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Sezonu MHK Kış Semineri'nde hakem hatalarının televizyonlarda bu kadar tartışılmaması gerektiğini ifade etmişti. Bloomberg HT'de gündemi değerlendiren Fatih Altaylı, Fikret Orman'ı sert sözlerle eleştirdi.

08 Ocak 2019, Salı 10:22 Son Güncelleme:
- A +

Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Türkiye Futbol Federasyonu 2018-2019 Sezonu MHK Kış Semineri kapanış ve kokart töreninde konuştu.

Fikret Orman, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e seslenerek "Hakem hatalarının televizyonda bu kadar tartışılmasına birazcık yer getirmemiz lazım. Burada fazla derecede hakemliği ayağı indirdiğini düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Bloomberg HT'de gündemi değerlendiren Fatih Altaylı, Fikret Orman'ı sert sözlerle eleştirdi.

Fikret Orman'ın bu durumu yeni anladığını ifade eden Fatih Altaylı, "Ey Fikret Orman! Senin hakemler hakkında söylediklerini yan yana koysak buradan Yalova'ya boru hattı döşeriz." dedi.

Fikret Orman'ın samimi olmadığını ifade eden Fatih Altaylı "Fikret Orman yaptığı sürece hakemleri eleştirmek serbest, başkaları eleştirince Fikret Orman koruyucu melek rolünde." dedi.

Fikret Orman'ın geçen sezon Galatasaray, Fenerbahçe ve kendi takımı ve hocasıyla kavga ettiğini ifade eden Fatih Altaylı, "Fikret Orman şöyle söylese anlarım; 'Ben bunu yaptım ve Türk futboluna büyük zarar verdiğimi anladım. Tecrübeli bir başkan olarak rica ediyorum benim yaptığım hatayı kimse yapmasın.' dese anlarım. Sanki kendisi sütten çıkmış ak kaşık gibi... Değilsin kardeşim ak kaşık falan. Biz salak değiliz." dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...