MENÜ
Önceki Fotolar

FIFA menajeri Yevhen Konoplyanka'yı açıkladı! Beşiktaş ve Fenerbahçe...

Schalke 04'te geçtiğimiz sezon yalnızca 21 maçta süre alabilen Ukraynalı futbolcu Yevhen Konoplyanka'nın adı, uzun bir süredir Beşiktaş ve Fenerbahçe'yle birlikte anılıyordu. Ukrayna'da yaşayan FIFA menajeri Alaaddin Güven Memiş'ten konuyla ilgili gündeme bomba gibi düşen açıklamalar geldi (Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler).

05 Temmuz 2019, Cuma 10:42 Son Güncelleme:
- A +
FIFA menajeri Yevhen Konoplyanka'yı açıkladı! Beşiktaş ve Fenerbahçe...

Bundesliga ekibiyle yalnızca bir yıllık sözleşmesi kalan 29 yaşındaki sol kanat oyuncusuyla ilgili olarak Ukrayna'da yaşayan FIFA menajeri Alaaddin Güven Memiş'ten konuyla ilgili gündeme bomba gibi düşen açıklamalar geldi. 

FIFA menajeri Yevhen Konoplyanka'yı açıkladı! Beşiktaş ve Fenerbahçe...

Ülkede yayım yapan FootBoom adlı internet sitesine konuşan Memiş, Konoplyanka hakkındaki Beşiktaş ve Fenerbahçe iddialarına ilişkin şunları söyledi:

"Konoplyanka iyi bir sezon geçirmedi. Türkiye'ye gitmek onun için iyi bir seçenek olur. Zaten ara transfer döneminde Beşiktaş'a gitme şansı vardı. Ancak transfer, ekonomik nedenlerden ötürü gerçekleşmedi."

"Şu anda da Fenerbahçe kendisiyle gerçekten ilgileniyor. İstanbul kulübü için kadroyu güçlendirmek adına çok iyi bir hamle olur. Ancak bu transferin gerçekleşmeme ihtimali de var. Bu durumda da Konoplyanka için Bundesliga'da kalmak ve iyi bir oyuncu olduğunu yeniden kanıtlamak daha iyi olacaktır."

Sıradaki haber yükleniyor...