Fener'le Kartal'a 1'er maç seyircisiz!

Voleybol Aroma Erkekler Birinci Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe ve Beşiktaş takımlarına 1'er maç saha kapatma ve 10'ar bin lira para cezası verildi.

15 Mart 2010, Pazartesi 11:41 Son Güncelleme:
- A +
Fener'le Kartal'a 1'er maç seyircisiz!

Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 5 Mart’ta TVF 50. Yıl Spor Salonu’nda Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında yapılan maçta, taraftarlarının yaptığı çirkin tezahüratlar nedeniyle TVF Ceza Kurulu’na sevk edilen her iki kulüp, "1’er müsabaka saha kapatma ve 10’ar bin lira para cezası" aldı.

OLAY
Söz konusu maçta, her iki takım taraftarlarınca yapılan çirkin tezahüratlar nedeniyle takım kaptanlarına 1. ve 2. uyarı yapılmış, maçın 3. setinde karşılıklı küfürlerin devam etmesi ve bu tezahüratların hakemlere de yönelmiş olması nedeniyle müsabakanın baş hakemi, kuleden inerek hakem ekibiyle birlikte soyunma odasına gitmişti.
Hakemler, kulüp yetkililerini odaya davet ederek, olaylara son verilmesini, aksi halde maçın tatil edileceğini bildirmişti. Anonsun yapılmasından sonra ise müsabakaya devam edilmişti.

Seyircilerin çirkin tezahüratı ve oyunun durmasına sebebiyet vermelerinden dolayı her iki kulüp de TVF Ceza Kurulu’na sevk edilmişti.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...