MENÜ

Fener'de son durum!

Sarı-Lacivertli ekibin doktoru Ertuğrul Karanlık sakatlar ile ilgili bilgi verdi...

10 Kasım 2010, Çarşamba 04:30 Son Güncelleme:
- A +
Fener'de son durum!

EMRE: “Sağ arka adalesinde derin bir yırtık var. Sahalara dönüş süresi belirsiz”

ALEX: “Alt adalesinde ağrıları sürüyor. Ancak Gaziantep karşısında oynayabilir”

MEHMET: “Alex ile aynı problemden dolayı İstanbul’da kaldı. Hafta sonunda forma giyebilir”

NIANG: “Kaburgalarına yapışan karın kası yırtık. Tedavi süreci gayet iyi gidiyor”

Fenerbahçe’de yıldız oyuncuların sakatlık durumlarıyla ile ilgili kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık geniş kapsamlı bilgi verdi. Sezon başından bu yana oynadığı futbolla Sarı-Lacivertli ekibin tartışmasız en istikrarlı ismi olan Emre Belözoğlu sakatlığı en ciddi olan futbolcu konumunda. 

Eskişehirspor karşısında sakatlanan ve sahayı sedyeyle terkeden milli oyuncunun sağ arka adalesinde derin ve büyük bir yırtık bulunduğunu belirten Karanlık, “İlk testlerden anlaşıldığı gibi durumu ciddi. Tedavisine başlandı. Dönüşüyle ilgili kesin bir zaman veremem” diye konuştu.

Niang’ın Galatasaray derbisinde futbolda görülmeyen ve beklenmeyen ciddi bir sakatlık yaşadığını, kaburgalarına yapışan karın kasının yırtıldığını kaydeden Karanlık, Senegalli futbolcunun tedavi sürecinden ve durumundan gayet memnun olduğunu belirtti.

Alex ve Mehmet Topuz’un son maçlarda çok koştuklarını hatırlatan kulüp doktoru, iki futbolcunun da alt adalelerinde ağrı hissettiğini, bu nedenle Ankara’ya götürülmediklerini bildirdi. Alex, Topuz ve Niang’ın hafta sonunda Gaziantepspor ile oynanacak kritik mücadele forma giyme ihtimallerinin çok yüksek olduğu öğrenildi. Karanlık, Selçuk’un bir veya birbuçuk hafta sonra sahalara dönebileceğini ifade ederken, topuğundan ameliyat olan Güiza ile Almanya’da operasyon geçiren Özer Hurmacı’nın rehabilatasyon sürecinin devam ettiğini söyledi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...