MENÜ

Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'den taraftara mesaj

Fenerbahçe'nin tüm dünyada ses getiren transferi Mesut Özil'in İstanbul'a geldikten sonraki süreçteki sağlık kontrolü ve Samandıra'daki antrenman görüntülerinin önemli detayları ve açıklamaları yayınlandı. Yıldız oyuncu Fenerbahçe'nin Youtube kanalında yayınlanan görüntülerde, taraftara da mesaj yolladı ve "Büyük Fenerbahçe taraftarı çok yakında kavuşuyoruz. " dedi.

26 Ocak 2021, Salı 20:27 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'nin yeni transferi Mesut Özil'den taraftara mesaj

Mesut Özil'in Fenerbahçe Youtube kanalında yayınlanan videodaki açıklamaları şu şekilde:

Gollerden sonra yeğenim için M harfi yapıyordum. Şimdi kendi kızım oldu. İnşallah Fenerbahçe için goller attığımda E harfine dönüşecek. Başka takımlarda oynadığım dönemde İstanbul'a çok fazla geldiğim olmuştu ama Fenerbahçe maçına bir türlü gidemedim. Maça gelmeyi, Kadıköy'ü ve o atmosferi görmeyi çok istiyordum. İnşallah seyirciler yeniden stada geldiğinde o atmosferi göreceğim. 

Annem her zaman 'Nereden geldiğini asla unutma, ne olursan ol, bunu unutma' demişti bana. Ben her zaman kendim olmaya çalışıyorum. Bazen iyi gününüzde olmadığınızda insanlar isiz yanlış anlayabilir. Ben kimseyi kırmamaya çalışıyorum. Elimden geldiğince, sadece aileme arkadaşlarıma değil, herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Büyük Fenerbahçe taraftarı çok yakında kavuşuyoruz. 

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...