Fenerbahçe'den son dakika bombası: Volkan Demirel!

Fenerbahçe'de Volkan Demirel sürprizi... Sarı Lacivertli ekip, 37 yaşındaki Volkan Demirel'in teknik ekibe dahil edileceğini ve oyuncu için bir jübile maçı düzenleneceğini açıkladı.

02 Eylül 2019, Pazartesi 18:57 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'den son dakika bombası: Volkan Demirel!

Fenerbahçe, tecrübeli kaleci Volkan Demirel’in teknik heyette görev yapacağını açıkladı. Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Volkan Demirel ile yapılan görüşmelerin karara bağlandığını ve yeni bir yolculuğa adım atıldığını belirterek, "Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir." denildi.

Bu haberi de okudularFenerbahçe'de son dakika: Volkan Demirel'den ilk mesaj

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.

Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.

Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.

Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.

Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Haberin fotoğrafları için tıklayınİşte Luiz Gustavo'nun Fenerbahçe'ye maliyeti...

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...