Fenerbahçe'den "ihlal" mesajı! Penaltı pozisyonları hakkında...

Fenerbahçe sosyal medya hesabından son günlerde çok tartışılan penaltı konusunda hakkında tweet paylaşımında bulundu. Yeni Malatyaspor maçında tekrar edilmeyen Emre Belözoğlu'nun penaltısı ve Göztepe maçında tekrar edilen penaltı animasyon çizim ile paylaşıldı.

03 Aralık 2019, Salı 13:42 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'den 'ihlal' mesajı! Penaltı pozisyonları hakkında...

Fenerbahçe resmi twitter hesabı üzerinden son günlerde çok konuşulan penaltı pozisyonları hakkında paylaşımda bulundu. Fenerbahçe önceki hafta Emre Belözoğlu'nun kaçırdığı ve tekrar edilmeyen penaltı hakkında animasyon çizim üzerine "ihlal bulunmadı", Göztepe maçında tekrar edilen pozisyon hakkında ise "ihlal VAR!" ifadelerini kullandı.

beIN Sports'un son dönemde görüntü paylaşımları hakkında yaptığı çalışmalar nedeniyle Fenerbahçe pozisyonları animasyon çizim ile belirtti ve "yayıncı kuruluş" ifadesinde bulundu. Fenerbahçe ayrıca VAR sistemine de göndermede bulundu ve "ihlal VAR!" ifadelerinde "var" sözcüğünü büyük harflerle paylaştı.Fenerbahçe akşam saatlerinde yine resmi twitter hesabı üzerinde bu sezon ilk 13 haftada penaltı vuruşları hakkında dün yayıncı kuruluşun verdiği istatistikleri paylaştı. Paylaşımda "Gerçekler ve Uygulamalar!" ifadesine yer verildi.


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...