"Fenerbahçe'de transfer listesi değil, düzen çöktü!"

Fenerbahçe'de sezon başında yapılan transferler bekleneni verememiş ve sarı-lacivertliler üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle Süper Lig'de tarihinin en kötü sezonunu yaşıyor. Comolli'nin tavsiyesi üzerine sezon başında takımın başına getirilen Cocu da alınan sonuçlar nedeniyle takımdan gönderilmişti. Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli'nin önerisiyle yapılan transferlerin birçoğu Ersun Yanal'ın gelişiyle birlikte kadroda kendisine yer bulamadı ya da kulüp bulması istendi. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli'nin takıma getirdiği oyuncular hakkında yapılan haberleri değerlendirdi.

06 Şubat 2019, Çarşamba 12:51 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de 2018-2019 sezonuna Ali koç'un başkan olmasıyla birlikte coşkulu başlamıştı. Ancak Fenerbahçe'de sezon başında yapılan transferler bekleneni veremeyince sarı-lacivertliler, Süper Lig'de tarihinde en kötü başlangıcını yaptı.

Comolli'nin tavsiyesi üzerine sezon başında takımın başına getirilen Cocu da alınan sonuçlar nedeniyle takımdan gönderilmişti. Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli'nin önerisiyle yapılan transferlerin birçoğu Ersun Yanal'ın gelişiyle birlikte kadroda kendisine yer bulamadı ya da kulüp bulması istendi. 

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında gündemi değerlendiren yazarımız Cem Dizdar, Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli'nin takıma getirdiği oyuncular hakkında yapılan haberleri değerlendirdi.

Fenerbahçe'de sadece Comolli'nin transfer listesinin değil, getirilen düzenin de çöktüğünü ifade eden Cem Dizdar, "Fenerbahçe'de transfer listesi çöktü, çöktü de... Ne çökmedi ki Fenerbahçe'de? Comolli mi Ersun Yanal'ı getirdi? Hayır. Comolli tek başına Cocu'yu getirmiş olabilir mi? Getirmiş olamaz. Comolli seçenekleri sunmuştur, yönetim kurulu karar vermiştir geri kalan süreci de Comolli de yönetmiştir."dedi.

Fenerbahçe'deki sorunları tek bir kişiye yüklendiğini ifade eden Cem Dizdar, 'Türkiye'de sportif direktörlük tutmuyor' yorumuna "Türkiye'de bir sorun olmasın?" dedi.

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...