Fenerbahçe'de parola: 4!

Önceki yıllardaki küme düşme barajları baz alındığında şu anda 28 puanı olan Fenerbahçe’nin 40 puana ulaşması gerekiyor. Alınacak 4 galibiyet Fenerbahçe için sınır! 5 galibiyete ulaşırsa garanti olacak. İç saha maçlarında fire vermezse deplasman puanına gerek kalmayacak.

12 Mart 2019, Salı 08:21
- A +
Fenerbahçe'de parola: 4!

SÜPER Lig tarihinde en kötü sezonunu yaşayan Fenerbahçe, ligin tamamlanmasına 9 maç kala zor duruma düşmemek için puan hesaplamaları yapıyor. 9 maçın 5'i içerde, 4'ü dışarda. Önceki yıllardaki düşme barajları baz alındığında Fenerbahçe'nin en az 40 puan toplaması gerek. Bunun için de 4 galibiyete ihtiyacı var.

Fenerbahçe'de parola: 4!

ŞU ANDA ALT SINIR 4 GALİBİYET

Düşme hattında ve hemen üstündeki takımların birbirleriyle maçları da olacağı için 4 galibiyet şu an için yeterli gözüküyor. Ancak her şeyi garati altına almak için 5 galibiyet F.Bahçe için en ideal olanı.

Fenerbahçe'de parola: 4!

​SİVAS VE ANKARAGÜCÜ MAÇLARI ÖNEMLİ .

Bunun için de iç saha maçlarındaki firasiz performans yeterli olacak. Bu duumda dış saha maçlarından gelecek puana ihtiyaç olmayacak. Ancak Fenerbahçe Sivas ve A.Gücü maçlarını alırsa hedef büyütebilir.

Fenerbahçe'de parola: 4!

AVRUPA HAYALİ İMKANSIZ DEĞİL

2 maçta alınacak 6 puan Fenerbahçe'yi Avrupa için umutlandırabilir. Zira 4. sıradaki Konya ile arasında 7 puan var. Ancak 4. olan takımın UEFA'ya gitmesi için Galatasaray'ın kupayı alması gerekiyor. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...