Fenerbahçe'de neşeli idman

Fenerbahçe Futbol Takımı, Süper Lig’in ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürdü. Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde günün ilk antrenmanına henüz kampa katılmayan kaptan Emre Belözoğlu yer almadı. Kampa dahil olan Luiz Gustavo, Jailson ve Mauricio Isla’nın ise akşam yapılacak idmana katılacağı öğrenildi.

07 Ocak 2020, Salı 12:19 Son Güncelleme:
- A +
Fenerbahçe'de neşeli idman

Fenerbahçe Futbol Takımı, Süper Lig’in ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürdü. Sarı-lacivertli takım, ikinci yarı hazırlıkları kapsamında kamp yaptığı Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde günün ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde yapılan idmanın ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutuldu. Antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra futbolcular, iki gruba ayrıldı. Bir grup oyuncu, top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. Diğer grupta yer alan futbolcular ise topsuz taktik organizasyonları çalıştı.

Gribal enfeksiyon geçiren ve henüz kampa katılmayan kaptan Emre Belözoğlu antrenmanda yer almadı. Kampa dahil olan Luiz Gustavo, Jailson ve Mauricio Isla’nın ise akşam yapılacak idmana katılacağı öğrenildi. Fenerbahçe, akşam gerçekleştireceği antrenmanla hazırlıklarına devam edecek.Fenerbahçe Futbol Takımı, Süper Lig’in ikinci yarısının hazırlıklarını sürdürdü. Sarı-lacivertli takım, ikinci yarı hazırlıkları kapsamında kamp yaptığı Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’nde günün ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde yapılan idmanın ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutuldu. Antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra futbolcular, iki gruba ayrıldı. Bir grup oyuncu, top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. Diğer grupta yer alan futbolcular ise topsuz taktik organizasyonları çalıştı. Gribal enfeksiyon geçiren ve henüz kampa katılmayan kaptan Emre Belözoğlu antrenmanda yer almadı. Kampa dahil olan Luiz Gustavo, Jailson ve Mauricio Isla’nın ise akşam yapılacak idmana katılacağı öğrenildi. Fenerbahçe, akşam gerçekleştireceği antrenmanla hazırlıklarına devam edecek

ANTALYA (AA)


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...